Skocz do zawartości

Problem z rjlb.dll


vajper

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. Start > w polu szukania wpisz cmd > z prawokliku Uruchom jako Administrator > wklej komendę:

 

sfc /scanfile=C:\Windows\SysWOW64\ws2_32.dll

 

Jeśli prawidłowo się wykona, zresetuj system, programy zaczną normalnie funkcjonować. Jeśli jednak pojawi się tu błąd, zgłoś się na forum i nie wykonuj poniższych instrukcji.

 

2. Odinstaluj wszystkie dodatki do Tibia, które ostatnio pobierałeś (jest to źródło tego keyloggera).

 

3. Odinstaluj adware: Ask Toolbar, Ask Toolbar Updater, AVG Security Toolbar, Babylon toolbar on IE, BabylonObjectInstaller, DownloadnSave, Optimizer Pro v3.0, Softonic toolbar on IE, Windows Searchqu Toolbar, Yontoo 1.10.02.

 

4. Uruchom AdwCleaner i zastosuj Delete. Na dysku C powstanie log z usuwania.

 

5. Zrób logi OTL z opcji Skanuj do oceny. Dołącz log utworzony przez AdwCleaner.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
czyściłem komputer ComboFix

 

Na przyszłość na temat używania ComboFix: KLIK. Dało się to zrobić w sposób mało brutalny bez ComboFix i bez pomocy jakiegokolwiek innego zewnętrznego narzędzia, wystarczyła podana przeze mnie komenda wbudowana w system.

 

 

Usunąłem tibie itp

 

Ostatni log z OTL wskazuje, że nie wykonałeś tego:

 

3. Odinstaluj adware: Ask Toolbar, Ask Toolbar Updater, AVG Security Toolbar, Babylon toolbar on IE, BabylonObjectInstaller, DownloadnSave, Optimizer Pro v3.0, Softonic toolbar on IE, Windows Searchqu Toolbar, Yontoo 1.10.02.

 

4. Uruchom AdwCleaner i zastosuj Delete. Na dysku C powstanie log z usuwania.

 

I po tym masz przedstawić log utworzony przez AdwCleaner oraz nowy log z OTL...

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
30.11.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...