Skocz do zawartości
Max17b

GTX 670 Gigabyte temperatura pytanie ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam szybkie pytanie. Czy przy maksymalnym obciążeniu w Wiedźminie 2 ( wszystkie ustawienia na maksa + uberpróbkowanie + vsync ) temperatura karty GTX 670 Gigabyte OC 71 stopni Celsjusza jest ok ? Normalnie w idle mam 32 stopni Celsjusza ? Nigdy większej nie miałem w grze więc ta jest największa.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Czyli nie mam powodu do obaw ? W innych grach maksymalne temperatury to 54-67 st C. przy czym 67 Crysis w maksymalnych ustawieniach z vsync.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czyli nie mam powodu do obaw ?

Tego nie wiem. Wszystko zależy od stanu układu chłodzenia, jego wydajności, zabezpieczeń sterownika, softu i monitorowania temperatur.

Nie gram. To tylko ogólne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno ta karta posiada jedno z najlepszych chłodzeń dostępnych na rynku z trzema wiatrakami. Karta kupiona niecały miesiąc temu. Nie ma żadnych artefaktów, ani błędów podczas korzystania z karty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiedźmin 2 potrafi wycisnąć z karty siódme poty. Moja też miała większą temperaturę niż przeciętnie przy innych grach, także nie martwiłbym się tym raczej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mikouaj --->

Dzięki za komentarz. Faktycznie w Wiedźminie 2 temperatura jest najwyższa. Przy innych grach jest w granicach 65 maks st.C.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi