Skocz do zawartości

V9 Chrome problem z usunięciem


Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem: w przeglądarce Google Chrome, niezależnie od ustawień, na stronie startowej wyświetla się portal V9. Reinstalacja programu pomaga tylko do momentu, kiedy robię synchronizację, którą oferuje Chrome (importowanie zapisanych zakładek, ustawień itd.). Wówczas portal V9 znów pojawia się na stronie startowej. Co ciekawe, analogiczny problem pojawia się w systemie Ubuntu 12.04. Używam 64 bitowego Windowsa 7 (choć na tym samym komputerze mam zainstalowany również Ubuntu 12.04).

Szukając rozwiązania, trafiłem na Wasze forum. Uprzejmie proszę o pomoc.

Załączam logi z OTL.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Reinstalacja programu pomaga tylko do momentu, kiedy robię synchronizację, którą oferuje Chrome (importowanie zapisanych zakładek, ustawień itd.).

 

No tak, przecież ustawienia przeglądarki na koncie Google są zapisane, najwyraźniej pochodzą z okresu konfiguracji trzymającej wpisy v9.

 

1. Na początek w ustawieniach Google Chrome w sekcji "Po uruchomieniu" upewnij się, że nie jest zaznaczone "Kontynuuj, gdzie skończyłem(am)". Wyczyść Historię.

 

2. Zamknij przeglądarkę (nie może być w procesach). Otwórz w Notatniku do edycji plik:

 

C:\Users\Oliwer\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Preferences

 

Wyszukaj fazy homepage i zastąp w nich adresy v9 wybranymi przez siebie.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...