Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w odblokowaniu laptopa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z odblokowaniem komputera. Mojemu tacie wyskoczyło dzisiaj powiadomienie, że komputer został zablokowany i trzeba wpłacic 300zł itd. Zapewne temat niektórym znany. Czytałam, że trzeba pobrac program ComboFix i tak też zrobiłam, postępowałam według instrukcji, ale nie zrobiłam tego w trybie awaryjnym i nie zakończyłam tego podając loga na tym forum, ponieważ nie doczytałam. Spróbowałam wejśc w przeglądarkę ale wyskoczył błąd, dałam ok i została usunięta. Zaczęłam jeszcze raz i w trybie awaryjnym tym razem i zapisałam tego loga i dalej nie wiem co mam z nim zrobic. Dodam, że mam 16 lat i prosiłabym o pomoc krok po kroczku, bo utknęłam w martwym punkcie. Z góry dziękuję.

Załączam loga.

log.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na przyszłość na temat używania ComboFix: KLIK. Podany tu log nie jest właściwym z usuwania, nie przedstawia co program robił. Wejdź do folderu C:\Qoobox i wyszukaj wcześniejszy log, podmień załączniki w pierwszym poście. Ponadto poproszę o wykonanie obowiązkowych w tym dziale raportów z OTL.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
17.11.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...