Skocz do zawartości

Ukash - zablokowany komputer


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zwracam sie do Was z prosba o pomoc w kwestii wspomnianego w tytule wirusa. Jestem totalnym laikiem, z reguly korzystam z systemow OS, a ten przypadek tylko mnie utwierdza, ze robie dobrze. Nie wiem (chodz czytalem na forum te poradniki) skad i jakie logi powinienem wziac. Nie wiem ilu bitowu jest moj system, wiem, iz mam Windowsa XP. Dodatkowo jako informacja powiem, ze nie dziala w tym komputerze naped. Przepraszam za brak tych logow, ale absolutnie nie orientuje sie co powinienem zrobic. Prosze o wyrozumialosc i cierpliwosc w tlumaczeniu krok po kroku czynnosci niebednych do rozwiazania tego problemu.

 

Z gory bardzo dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Nie wiem (chodz czytalem na forum te poradniki) skad i jakie logi powinienem wziac.

 

Wszystko wyjaśniają zasady: KLIK. Co tu jest dla Ciebie niejasne? Tam są podane konkretne narzędzia i linki przekierowujące do opisów ...

 

 

Nie wiem ilu bitowu jest moj system, wiem, iz mam Windowsa XP.

 

Windows XP jest 32-bitowy. Czyli zestaw logów, o które prosi ogłoszenie, to: OTL + GMER.

 

 

.

Edytowane przez picasso
17.11.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...