Skocz do zawartości

Przekierowywanie na strony xxx i inne z wyników wyszukiwania w google


nosal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam następujący problem.

 

Jak wyszukam coś w google.pl to jak klikam w link to zamiast wyszukanej strony przekierowuje mnie na strony z treściami dla dorosłych lub na jakieś z reklamami, że coś wygrałem. Muszę kilka razy cofnąć, i kliknąć z ten sam link, żeby się pojawiła poprawna strona. Dzieje się to tak w IE jak i w Chrome. Jak normalnie wpiszę adres w przeglądarce to jest ok ale jak przechodzę z wyników wyszukiwania to mnie przekierowuje.

 

Wcześniej miałem Microsoft Security Essential ale chyba ta infekcja go uszkodziła bo przestał się uruchamiać. Odinstalowałem go i zainstalowałem Avasta ale nic nie pomogło. Przeskanowałem kompa i nic nie wykrył ale jak zostanę przekierowany na niektóre z tych stron to blokuje je, bo wykrył niebezpieczną stronę. Nie wiem gdzie mogę w Avaście zobaczyć jakąś historię co wykrył i blokował. Przeskanowałem także cały komputer Kaspersky virus Removal Tool 2011 ale nic nie znalazł.

 

Proszę o pomoc bo jest to strasznie uciążliwe.

 

OTL.Txt

Extras.Txt

gmer.txt

 

 

EDIT:

 

Przeskanowałem także MBAM i też nic nie znalazł.

Edytowane przez nosal
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Infekcja występuje w postaci tego wpisu startowego:

 

O4 - HKU\S-1-5-21-902782870-2159416956-982331527-1000..\Run: [vxqbypb] C:\Users\hyllk\AppData\Roaming\dssec1.dll ()

 

Usuwamy:

 

1. Uruchom OTL i w sekcji Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

 

:OTL
O4 - HKU\S-1-5-21-902782870-2159416956-982331527-1000..\Run: [vxqbypb] C:\Users\hyllk\AppData\Roaming\dssec1.dll ()
 
:Commands
[emptytemp]

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Klik w Wykonaj skrypt. System zostanie zrestartowany.

 

2. Zrób nowy log OTL z opcji Skanuj (już bez Extras).

 

 

 

.

 

Odnośnik do komentarza

Infekcja pomyślnie usunięta. Skanowanie Avast i MBAM już robiłeś, toteż nie zadaję dodatkowych. Przechodzimy do finalizacji:

 

1. W OTL uruchom Sprzątanie, które skasuje z dysku OTL wraz z kwarantanną.

 

2. Zaktualizuj Google Chrome: KLIK. Twój log OTL notuje wersję 22.0.1229.79.

 

3. Wyczyść foldery Przywracania systemu: KLIK.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...