Skocz do zawartości

ukash i czarny ekran


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio pojawiło się zainfekowanie wirusem Ukash i zablokowało mi komputer, który miałem również zablokowany w trybie awaryjnym (system windows 7)

Nie mogąc przywrócić poprzedniej wersji systemu postanowiłem zainstalować nowy czysty windows i przy instalce wybrałem usunięcie poprzedniego systemu

I od tego czasu mam problem...nie mogę uruchomić żadnego systemu. Instalki idą do momentu restartu , a później po uruchomieniu tylko czarny ekran (ewentualnie migający kursor)

Nie uruchamia mi się nawet żaden system z cd jak knoppix czy ubuntu

 

Nie mogę też podesłać żadnych logów, bo komputer kończy swoją pracę na BIOSie czy też na rozruchu z cd i zawiecha

 

Dysk podłączony do innego kompa działa bez zarzutu i zawiera wszystko łącznie z zainstalowanymi systemami

 

Jeśli macie jakieś pomysły na rozwiązanie problemu to z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tu już ani faza logów, ani ogólnie diagnostyki infekcji, gdyż temat jest już daleko poza:

 

 

postanowiłem zainstalować nowy czysty windows i przy instalce wybrałem usunięcie poprzedniego systemu

 

Jeśli to wybrałeś, a instalator już zdążył przejść do pierwszego restartu, to nie ma na dysku poprzedniego systemu, został zastąpiony przez instalator.

 

 

I od tego czasu mam problem...nie mogę uruchomić żadnego systemu. Instalki idą do momentu restartu , a później po uruchomieniu tylko czarny ekran (ewentualnie migający kursor)

Nie uruchamia mi się nawet żaden system z cd jak knoppix czy ubuntu

 

Sprawdź czy zrobi różnicę dla rozruchu z CD: odłączenie całkowicie zasilanie, odczekanie kilkanaście minut, podłączenie zasilania ponownie.

 

 

Dysk podłączony do innego kompa działa bez zarzutu i zawiera wszystko łącznie z zainstalowanymi systemami

 

Mówisz o liczbie mnogiej. To ile tych zainstalowanych systemów jest? Poza tym, jak sprawdziłeś "działanie bez zarzutu", tzn. czy uruchamiałeś system z tego dysku czy tylko dysk podpiąłeś by sprawdzić czy są pliki na nim? Jeśli to drugie, nie ma dowodu, że system działa.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
9.11.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...