Skocz do zawartości

Wirus ukash i zablokowany komputer


Rekomendowane odpowiedzi

witam, uruchamiajac wczoraj laptopa natrafilam na straszny komunikat, ze musze zaplacic 500 zl kary jednak przegladajac forum to nie tylko ja mam z tym problem. weszlam w tryb awaryjny i tak jak inni uzytkownicy zrobilam sprawdzenie (skanowanie) programem security check i OTL, prosze o pomoc co robic aby bialy ekran zniknął. Pozdrawiam

checkup.txt

Extras.Txt

OTL.Txt

log.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

alicja91, logi z OTL wykonałaś z poziomu nieprawidłowego konta, czyli wbudowanego w system Administratora (to konto nie było nawet aktywne przed uruchomieniem OTL) a nie konta użytkownika:

 

Computer Name: ALICJA-98B787FD | User Name: Administrator | Logged in as Administrator.

 

Konta mają inne foldery i rejestry. Logi muszą być zrobione z poziomu konta na którym działa infekcja. Proszę przeloguj się na właściwe konto, zrób nowe logi z OTL (by powstał Extras po raz drugi, opcja "Rejestr - skan dodatkowy" musi być ustawiona na "Użyj filtrowania"), podmień załączniki w pierwszym poście i na PW daj znać o edycji, a ja tu doedytuję instrukcje usuwające.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
6.11.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...