Skocz do zawartości

Ukash "Komputer został zablokowany..." brak dostepu do plików


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie

 

Po właczeniu komputera na moich oczach ukazał się komunikat że komputer został zablokowany,

Do jego odblokowania potrzebny jest kod Ukash, :/

Udało mi się wejść w tryb awaryjny i zrobić logi, tyle co jeszcze dałem rady to przeskanowałem komputer wykryło 3 wirusy aczkolwiek dostęp do niektórych rzeczy nadal jest zablokowany proszę o pomoc

Również usunełem wpisy w starcie które sie utozyły

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zasady działu: KLIK. Tu jest zakaz dopisywania się do cudzych tematów. Wydzielone w osobny.

 

W logu .... brak znaków infekcji UKASH. Tak więc: czy to logi z poziomu właściwego konta użytkownika? Czy już podejmowałeś jakieś działania czyszczące? Jeśli tak to jakie (dokładnie opisz)?

 

EDIT: Stworzyłeś drugi temat, skleiłam z tym, bardziej rozbudowana treść ląduje jako post główny. tak więc: co usuwałeś?

 

 

.

Odnośnik do komentarza

w danych aplikacji trojany hellomoto (tujp, bkf z rozszerzeniem .dat, dalej były wpisy rozruchy niestety już nie pamiętam jakie to były po prostu wywaliłem wszystkie tylko zostawiłem te od antywirusa, oraz skanowałem CCelaner i nawet nie zerkałem co robiłem tak się wystarczyłem wiec co pokazał to leciało do śmieci i z plików i z rejestru

 

sprawdzam wszytko i już wygląda że działa normalnie system

 

sprawdze jeszcze teraz czy jak podłacze interent to czy cos bedzie

Odnośnik do komentarza

marcinb99, ponownie kieruję Cię do zasad. Gdy nikt jeszcze nie odpisał, a chcesz uzupełnić wypowiedź, należy użyć opcję Edytuj zamiast tworzyć post pod postem. Posty skleiłam.

 

 

w danych aplikacji trojany hellomoto (tujp, bkf z rozszerzeniem .dat, dalej były wpisy rozruchy niestety już nie pamiętam jakie to były po prostu wywaliłem wszystkie tylko zostawiłem te od antywirusa

 

Z przebiegu operacji wynika, że na dysku może być nadal główny folder infekcji. Proszę o skan dodatkowy. Uruchom SystemLook x64 i w oknie wklej:

 

:dir
C:\Users\Dominik\AppData\Local\Microsoft\Windows /s

 

Klik w Look i przedstaw wynikowy raport. Po uzyskaniu jasnych danych przejdę do dalszych czynności, bo w systemie jest także adware, które należy wyczyścić.

 

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
30.10.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...