Skocz do zawartości

Błędy systemowe?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym podzielić się z wami moim problemem,z którym nie mogę sobie dać rady.

 

Otóż mam wielki problem z systemem Windows 7 Home Premium 64bit,od kilku dni wyskakują mi takie informacje:

 

Przykładowo:

F:\setup.exe

Nazwa pliku,nazwa katalogu lub składnia etykiety woluminu jest niepoprawna.

 

I wyskakuje mi do każdego praktycznie pliku,nie można żadnego programu zainstalować,wejść w regedit ani przywrócić systemu bo także wyskakuje takie coś.Zaznaczam że logi z OTL nie mogę również wysłać,gdyż mi właśnię wyskakuję taka wiadomość :"Nazwa pliku,nazwa katalogu lub składnia etykiety woluminu jest niepoprawna."

 

Proszę o jak najszybszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

voyteck, proszę nie pisać postów pod postem (skleiłam), do takich operacji uzupełniania wypowiedzi służy opcja "Edytuj". Jest jasno napisane w zasadach działu, że to nic nie przyśpieszy. Poza tym, nad tematem należy się zastanowić, nie wszystko się diagnozuje w 5 minut. Tak więc, gdy będę miała coś do powiedzenia czy trop, wtedy się wypowiem konkretnie.

 

EDIT: Co do Przywracania systemu, jest ono wykonalne nie spod uruchomionego Windows czyli z poziomu środowiska WinRE: KLIK. Czyli: F8 > Napraw komputer > z menu wybierz Przywracanie systemu do daty sprzed usterki.

 

 

.

Edytowane przez picasso
25.10.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...