Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dopadł mnie ten sam problem widać jak wielu ludzi na tym forum i za Chiny nie potrafię sobie z nim poradzić.Na innym komputerze pobrałem OTLa i mam go na pendrivie.Uruchamiam komputer w trybie awaryjnym z wierszem polecenia lecz nie mam pojęcia jaką podać ścieżkę do OTL.exe.Pendrive powinien być dyskiem E:\ lecz wyskakuje tylko polecenie C:\Document and Settings\CF> (CF to użytkownik) Mam dwa dyski C i D plus CD i DVD.Jaka literką będzie oznaczony dysk wymienny ? (pendrive)

Wpisując OTL.exe wyskakuje "nazwa 'OTL.exe' nie jest rozpoznawalna jako polecenie wewn. lub zewn. ,program wykonywalny lub plik wsadowy".Wpisując E:\OTL.exe wyskakuje "urządzenie nie jest gotowe" Proszę o szybką pomoc gdyż pilnie potrzebny mi jest tamten komputer,mam na nim pliki do szkoły. :(

 

Zdobyłem logi

OTL - http://wklej.org/id/833938/

Extras - http://wklej.org/id/833940/

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Do uzupełniania odpowiedzi, gdy nikt jeszcze nie odpisał, służy opcja Edytuj. Oba posty sklejam.

 

1. Uruchom OTL i w sekcji Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

 

:OTL
O2 - BHO: (no name) - {2EECD738-5844-4a99-B4B6-146BF802613B} - No CLSID value found.
O3 - HKLM\..\Toolbar: (no name) - {98889811-442D-49dd-99D7-DC866BE87DBC} - No CLSID value found.
O4 - HKU\S-1-5-21-1454471165-1343024091-1584864819-1004..\Run: [Paavola] D:\Documents and Settings\CF\Dane aplikacji\Yhuw\rybo.exe ()
 
:Files
D:\Documents and Settings\CF\Dane aplikacji\msconfig.dat
D:\Documents and Settings\CF\Dane aplikacji\msconfig.ini
D:\Documents and Settings\CF\Dane aplikacji\Yhuw
D:\Documents and Settings\CF\Dane aplikacji\Biow
D:\Documents and Settings\CF\Dane aplikacji\Awmu
D:\Documents and Settings\CF\Dane aplikacji\Ezso
D:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Babylon
D:\Documents and Settings\CF\Dane aplikacji\Babylon
D:\Documents and Settings\CF\Dane aplikacji\YourFileDownloader
D:\Documents and Settings\CF\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\funmoods.crx
D:\Documents and Settings\CF\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\zrj843lh.default\extensions\ffxtlbr@funmoods(2).com
D:\Documents and Settings\CF\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\zrj843lh.default\searchplugins\BabylonMngr.xml
D:\Program Files\mozilla firefox\searchplugins\babylon.xml
D:\WINDOWS\tasks\YourFile Update.job
D:\user.js
netsh firewall reset /C
 
:Reg
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]
"Shell"=-
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main]
"BrowserMngr Start Page"=-
"Start Page"="about:blank"
[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]
 
:Commands
[emptytemp]

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Klik w Wykonaj skrypt. System zostanie zrestartowany. Blokada zniknie i operujesz już w Trybie normalnym:

 

2. Zresetuj plik preferencji Firefox. Zamknij Firefox (nie może być uruchomiony). Przenieś na Pulpit ten plik (potem go skasujesz):

 

D:\Documents and Settings\CF\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\zrj843lh.default\prefs.js

 

3. Zrób nowy log OTL z opcji Skanuj (już bez Extras).

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
20.10.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...