Skocz do zawartości

Netbook zamulał po podłączeniu pendrive


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym aby ktoś sprawdził moje logi z OTL i powiedział mi czy wszystko jest ok, z góry dzięki za pomoc.

 

Sprawa wyglądała następująco: odpalam dziś netbooka, wszystko ładnie chodzi itp. do momentu gdy nie podłączyłem pendriva od kolegi... Jak się okazało, miał on na nim wirusa, który spowolnił kompletnie pracę mojego netbooka w dodatku nie wiem czemu ale kaspersky nie uruchomił się przy załadowaniu systemu.... Na szczęście udało mi się jakoś odpalić kasperskiego(pomimo strasznego spowolnienia systemu). Przeskanowałem i wywaliłem "intruza". Nie było to chyba nic groźnego, ponieważ wszystko wróciło do normy. Dla pewności chciałbym aby ktoś sprawdził czy moje logi z OTL są "czyste"...

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Na szczęście udało mi się jakoś odpalić kasperskiego(pomimo strasznego spowolnienia systemu). Przeskanowałem i wywaliłem "intruza". Nie było to chyba nic groźnego, ponieważ wszystko wróciło do normy.

 

Czy posiadasz log Kasperskiego co było właściwie usuwane? W raportach OTL brak widocznych oznak infekcji. Jest tylko adware i drobne operacje pod tym kątem przeprowadź:

 

1. Odinstaluj LiveVDO plugin 1.3 (tak, ta wtyczka to nośnik adware) w dwóch miejschach: w Google Chrome w Rozszerzeniach + przez Panel sterowania.

 

2. Uruchom AdwCleaner i zastosuj Delete.

 

 

.

Edytowane przez picasso
4.10.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...