Skocz do zawartości

Ukash - zablokowany komp


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zablokował mi się komp - komunikat na pełnoekranowej stronce: Ten komputer został zablokowany ... itd". Po odpaleni trybu awaryjnego znalazłem w msconfig podejrzany plik na dysku c:\BOS\bos.exe który uruchamia stronkę. Po wyłączeniu uruchamiania komp wstaje ale dla pewności chciałem prosić o analizę logów w celu weryfikacji czy coś jeszcze nie siedzi u mnie w systemie - w tymkatalogu znalazłem jeszcze jeden plik DIN.exe

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Należy cały katalog BOS oraz wpis wyłączony w msconfig skasować. To zrobi poniższy skrypt. Przy okazji także wpisy puste zostaną usunięte.

 

1. Uruchom OTL i w sekcji Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

 

:Files
C:\BOS
 
:Reg
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Shared Tools\MSConfig\startupreg\BOS]
 
:OTL
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- system32\DRIVERS\e1e5132.sys -- (e1express)
O4 - HKLM..\Run: [bEWINTERNET-PL-IEWSessionManager] "C:\Program Files\OrangeBS\BEWInternet-PL-IEW\SessionManager\SessionManager.exe" File not found
O4 - HKLM..\Run: [bEWINTERNET-PLSessionManager] "C:\Program Files\OrangeBS\BEWInternet-PL\SessionManager\SessionManager.exe" File not found
O9 - Extra Button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe File not found
O9 - Extra 'Tools' menuitem : Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe File not found
 
:Commands
[emptytemp]

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Klik w Wykonaj skrypt. System zostanie zrestartowany i otworzy się log z wynikami usuwania.

 

2. Wystarczy do oceny tylko log z wynikami usuwania. Nowy skan OTL zbędny.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
29.09.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...