Skocz do zawartości
Kemordw

Instalacja gry z obrazu BIN

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Wygląda jak kopia płytki. Możesz to wypalić albo otworzyć w napędzie wirtualnym przez programy typu DAEMON Tools, Alcohol 120% itd. Co się dzieje, jak włączysz tego exe-ka na górze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak mówisz trzeba zamontować, ale wyskakują mi błędy z ultra iso, a jak włączę exe to niby się instaluje, a potem nic bo trzeba chyba płytę zamontować. Oto błędy z ultra iso:

post-7244-0-35726900-1345644870_thumb.jpg

post-7244-0-84347600-1345644881_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj z DAEMON Tools Lite. Jeśli także nie ruszy, to znaczy, ze te obrazy są najprawdopodobniej uszkodzone i nic z nimi nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uszkodzone obrazy płyt. Prawdopodobnie po prostu pobrałeś uszkodzoną (nieświadomie lub celowo) wersję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy da sie jakoś rozwiązać błąd "System windows niemoże uzyskac dostepu do tego dysku"?

post-7244-0-84347600-1345644881_thumb.jpg

Jest to dysk wirtualny. Przy probie otwarcia potem to wyskakuje. Utworzyłem dysk wirtualny w ultra iso i demonem i to samo robilem pare razy i nic. To wszystko robie aby otworzyc te pliki:

post-7244-0-57516100-1345644143_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no napisalem ze potrzebne do jednej rzeczy lecz jest co INNEGO w 2 wątkach kazdy jest odrebna częścią

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Forum nie wspiera piractwa i nikt Ci nie odpowie. Nie chodzi o to, że jest zakazane regulaminem, tylko jest to po prostu przekonanie większości. Już Ci w tamtym temacie odpisałem, jaka jest najbardziej prawdopodobna przyczyna: kolesie uploadera powrzucali komentarze, że pliki działają, a teraz gawiedź się nabiera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tamtym temacie mówiłeś jak otworzyć pliki bin. A tu mam temat do błędu systemu Windows.

I po 2 mam wystarczajacom wiedze na ten temat, ale myślałem że da się to rozwiązać inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytałeś ten komunikat? Pierwsze zdanie. "Dysk może być uszkodzony". Ponieważ jest to dysk wirtualny, to jest chyba oczywiste, że uszkodzony jest obraz, na bazie którego powstał. Co w prostej linii prowadzi nas do Twojego poprzedniego tematu. Co więcej, wnioskuję, że problem dotyczy tylko tych obrazów, co tylko potwierdza tezę, że pliki są uszkodzone i nie da się ich prosto naprawić. Abstrahując od pirackiej zawartości, to prościej pobrać z innego źródła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...