Skocz do zawartości

gpedit.msc i Administrator skonfigurował założenia systemowe, aby zapobiegały tej instalacji.


TomecekGD

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

System Windows 7 Ultimate x64. Na komputerze mam dwa konta: standardowe i Administratora. Kilka dni temu uruchomiłem gpedit.msc, aby zablokować możliwość instalacji programów na koncie standardowym. Dzisiaj chciałem zainstalować program na swoim konie administratora i po uruchomieniu instalatora ukazuje się błąd:

 

[Window Title]

Instalator Windows

 

[Main Instruction]

Administrator skonfigurował założenia systemowe, aby zapobiegały tej instalacji.

 

[OK]

 

Uruchomiłem więc gpedit.msc. Przeszedłem do: "Ustawienia systemu Windows >>> Ustawienia zabezpieczeń >>> Zasady sterowania aplikacjami >>> AppLocker" i usunąłem wszystkie reguły. W services.msc zatrzymałem usługę "Tożsamość aplikacji" i uruchomienie ustawiłem na wyłączone. Po ponownym uruchomieniu komputera nadal mam w/w błąd i nadal nie mogę instalować aplikacji. Nie wiem jak to wyłączyć, bo nie pamiętam co ustawiałem kilka dni temu :lol:

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...