Skocz do zawartości

Komputer został zablokowany z powodu naruszenia


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

tomekm, zarzuty:

- Zasady działu: KLIK. Tu jest zakaz duplikowania tematów (usuwam), to nic nie przyśpieszy, wręcz przeciwnie.

- Wyraźnie napisane, by się przyznać do stosowania ComboFix i przedstawić log z jego działania. A tu dodatkowo o stosowaniu ComboFix: KLIK.

- Nawet logów z OTL nie raczyłeś podać kompletnych (wnioskuję, że nie przeczytana konfiguracja programu: KLIK), brakuje pliku Extras.

 

 


1. Uruchom OTL i w sekcji Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

 

:OTL
O4 - HKCU..\Run: [TaskSchdPS] C:\Users\Tomek&Agnieszka\AppData\Local\Microsoft\Windows\3560\TaskSchdPS.exe ()
O2 - BHO: (no name) - {02478D38-C3F9-4efb-9B51-7695ECA05670} - No CLSID value found.
O2 - BHO: (no name) - {83A2F9B1-01A2-4AA5-87D1-45B6B8505E96} - No CLSID value found.
O3 - HKLM\..\Toolbar: (no name) - {0BF43445-2F28-4351-9252-17FE6E806AA0} - No CLSID value found.
O3 - HKCU\..\Toolbar\ShellBrowser: (no name) - {5CBE3B7C-1E47-477E-A7DD-396DB0476E29} - No CLSID value found.
DRV - File not found [Kernel | System | Stopped] -- system32\DRIVERS\UimBus.sys -- (UimBus)
DRV - File not found [Kernel | System | Stopped] -- System32\Drivers\Uim_IM.sys -- (Uim_IM)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\Users\TOMEK&~1\AppData\Local\Temp\catchme.sys -- (catchme)
 
:Files
C:\Users\Tomek&Agnieszka\AppData\Local\Microsoft\Windows\3560
C:\Users\Tomek&Agnieszka\AppData\Roaming\hellomoto
C:\found.*
 
:Commands
[emptytemp]

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Klik w Wykonaj skrypt. System zostanie zrestartowany (i odblokowany), otworzy się log z wynikami usuwania.

 

2. Wygeneruj nowy log OTL z opcji Skanuj (przypominam o Extras).

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Witam dziękuję za odpowiedź ale chce powiedzieć coś na usprawiedliwienie:

1) Nie dołączyłem pliku extras ponieważ przy skanowaniu OTL ze wskazanymi parametrami wyskakiwał mi błąd - jak w załączniku i powstawał tylko log OTL.txt bez tego drugiego jak było to opisane winstrukcji. Dlatego fizycznie go nie dołączyłem bo się nie utworzył.

2) O Combofixie nic nie wiedziałem bo to nie mój kompute rale i tak po odpowiedzi od was nie znalazłem pliku logu - ktoś musiał go usunąć

3) wykonałem ten skrypt co otrzymałem lecz dalej pojawia mi się błąd przy skanowaniu i dalej jest tylko stworzony plik logu OTL.txt bez extras.txt i pewno jeszcze niepełny.

4) Więc przepraszam za błędy i proszę o dlasze wskazówki. System vista x86.

OTL.Txt

post-7317-0-83232700-1345141976_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza

Podałeś mi zły log OTL, sprzed usuwania. Proszę o nowy wygerowany już po usuwaniu.

 

 

1) Nie dołączyłem pliku extras ponieważ przy skanowaniu OTL ze wskazanymi parametrami wyskakiwał mi błąd - jak w załączniku i powstawał log który dołączyłem.

 

Nie napisałeś jednak o tym.

 

 

3) wykonałem ten skrypt co otrzymałem lecz dalej pojawia mi się błąd przy skanowaniu

 

Ten skrypt nie ma wpływu na ustąpienie błędu CRC podczas skanowania OTL. Zaś źródło błędu jest dla mnie nieznane.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
16.09.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...