Skocz do zawartości

Komputer nie pozwala na start jakiegokolwiek systemu oprócz pakietu Rescue Kit Express 9.0 i Memtest86+


student

Rekomendowane odpowiedzi

Dałem ten komputer do wymiany karty graficznej zaufanemu Informatykowi, gdy ją wymienił po 2 tyg. oddał go i kazał sformatować bo nowa karta graficzna uniemożliwiała start zainstalowanego wcześniej Windowsa. Podczas użycia płyty oryginalnej z Windowsem robią się niebieskie ekrany śmierci i nie mogę zrobić format z płyty do XP home 2002. Postanowiłem użyć kilku wersji live CD i komputer nie pozwala na start i każda dystrybucja staje w tym samym miejscu podczas ładowania pliku (nie pamiętam już nazwy ale by drugi w kolejności - chyba loadingimg.z?) do pamięci RAM i pozostawienie komputera na kilka godzin nie powoduje nic ładowanie pliku trwa (żadne ustawienia nawet wpisywane z klawiatury nie umożliwiały startu Linuksa). Ostatecznie usunąłem wszystkie pliki pakietem Rescue Kit Express 9.0 co spowodowało że stary windows ktróy trzeba było ponownie zainstalować już nie startuje i pisze że brakuje pliku brak pliku ntldr.dll (to chyba źle że wywaliłem wszystko z dysku po przez Rescue Kit Express 9.0). po wykonaniu testu pamięci RAM przy standardowym skanie i ustawieniach wyszukało aż 50 mln błędów w tym miejscu:

 

post-3196-0-28851400-1344957873_thumb.jpg

 

i nie wiem czy to normalnie bo test uruchomiłem z ciekawości czy ruszy i nigdy go wcześniej nie robiłem

nie mogę nawet uruchomić GParted.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...