Skocz do zawartości

Dwa zawieszające się komputery, proszę o pomoc


eros86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z dwoma zawieszającymi się komputerami w linkach logi już po użyciu combofix:/

 

ten z folderu kulka chodzi strasznie mułowato cały czas, problem jest z otwieraniem plików w excel i word

 

ten z folderu grzegorz zaczyna mulić koło godziny 12 i tak do końca dnia, nie wyłączony na noc rano działa dobrze i znowu w południe działa jak muł

 

http://www.sendspace...5c60f272c418312

http://www.sendspace...38e116dc7927aa2

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

witam ponownie:) dzięki za odpowiedź.

 

sprawdzałem od wczoraj w/w komptuery bez f-secure i dalej to samo, wszystkie moje pomysły odnośnie powodów dla których tak dziwnie chodzą się wyczerpały (oba komputery to te same konfigurajce) wymieniłem w nich kondensatory na mb napuchnięte wcześniej dalej nic to nie dało. Wyleciały z nich stare maxtory 80gb na satę których zapis odczyt był w jednym na poziomie 48/56 r/w a w drugim 36/47 r/w włożyłem do nich nówki WD zapis skoczył na obu 128/109 ale nic to nie poprawiło poza szybszym ładowaniem systemu... jutro obie windy wylatują bo podejrzewam, że już tak w nich namieszane, że sama reanimacja systemu nic nie da...

Odnośnik do komentarza

Sama wymiana tylko uszkodzonych wizualnie kondensatorów nie musi oznaczać usunięcia awarii. Bardzo często uszkodzeniu ulegają wszystkie kondensatory danego typu, tylko nie wszystkie uszkodzenia widać na zewnątrz (wycieki elektrolitu, pęknięcia, spuchnięte obudowy lub dno). W przypadku takich uszkodzeń należy również skontrolować temperaturę wewnątrz obudowy (zwłaszcza wokół chłodzenia procesora), gdyż mocno podwyższona, sprzyja bardzo szybkiemu zużywaniu kondensatorów. Proponuję również sprawdzić napięcia w zasilaczu (najlepiej pod obciążeniem).

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...