Skocz do zawartości

Niedyskretny formularz logowania.


kaczakkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

No panowie, rozumiem ze zartujecie. gdyby to bylo takie proste to bym nikomu glowy nie zawracal.

Aleee w odniesieniu do tego formularza menu z prawokliku nie istnieje!!! Po prostu nie ma. Szukalem w opcjach i tez nic nie znalazlem.

Moze byc troche mojej winy bo nie podalem ze chodzi o Linuksa Mint v12.

szukam narzedzia do czyszczenia formularza poczty WP, przy przegladarce FF, na w/w systemie.

Ale z drugiej strony FF czy na Windzie czy na Likuksie to tylko FF.

A w ogole to nasunelo mi sie jeszcze jedno pytanie, czy jest to problem zwiazany z poczta czy tez z ustawieniami przegladarki?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

DawidS28 - zastosowalem zgodnie z Twoja sugestia czyszczenie historii przegladania i - 100% sukcesu. Masz racje to dziala globalnie. Gorace podziekowania za rutynowa niezawodnosc i prosba o rzucenie okiem na moj wpis

GUI Firestarter - nie moge uruchomic, dlaczego?

 

// Edit by DawidS28

// Pamiętam. Ale jeśli pozwolisz, to dopiero jutro. Mam jeszcze trochę rzeczy do zrobienia...

Odnośnik do komentarza

Aleee w odniesieniu do tego formularza menu z prawokliku nie istnieje!!! Po prostu nie ma. Szukalem w opcjach i tez nic nie znalazlem.

 

Dziwne. FF 13 + Fedora 17 z Gnome ma takie menu. A tam do wyboru Form history -> Manage entries for this field.

 

Moze byc troche mojej winy bo nie podalem ze chodzi o Linuksa Mint v12.

 

System raczej bez znaczenia, bardziej przeglądarka.

 

A w ogole to nasunelo mi sie jeszcze jedno pytanie, czy jest to problem zwiazany z poczta czy tez z ustawieniami przegladarki?

 

Autouzupełnianie przeglądarki. Z pocztą nie ma to nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...