Skocz do zawartości

Wolne kopiowanie plików , czasami "niebieski ekran"


Wiko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z kopiowaniem plików. Trwa to bardzo długo - kilku gigowe ponad godzinę a nawet do kilku godzin. Chodzi mi o kopiowanie np. z jednej partycji na drugę, wykonywanie kopi na tej samej partycji, kopiowanie z nośników zewnętrznych ( pendriwe, dysk zewnętrzny, karta pamięci), wgrywanie programów lub np. gier. Usuwanie trwa normalnie, przywracanie z kosza również. Praca na programach, grach - bez problemów.

Czasami - raz na tydzień lub dwa razy dziennie system samoczynnie restartuje pokazując niebieski ekran z białymi napisami ( szybko znika)

Posiadam system XP Home Edition z SP 3

Proszę o pomoc

 

Właśnie przed chwilą o godz. 12,35 ponownie komputer samoczynnie się zrestartował.

pokazała się niebieska plansza z opisem , że komputer zostanie zamknięty z powodu błędu

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Następnie widniał opis co mam zrobić a poniżej

Informacja Techniczna

 

0X000000D1(0X00000006, 0X00000002, 0X00000000, 0XB7D18508)

NDIS.sys - Address B7D18508 base B7D15000, DateStamp 48025d03

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Właśnie przed chwilą o godz. 12,35 ponownie komputer samoczynnie się zrestartował.

pokazała się niebieska plansza z opisem , że komputer zostanie zamknięty z powodu błędu

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Następnie widniał opis co mam zrobić a poniżej

Informacja Techniczna

 

0X000000D1(0X00000006, 0X00000002, 0X00000000, 0XB7D18508)

NDIS.sys - Address B7D18508 base B7D15000, DateStamp 48025d03

Odnośnik do komentarza

Spakuj pliki .dmp z katalogu c:\windows\minidump i shostuj gdzieś, a tu podaj link.

 

Masz problem z dyskiem:

Error - 2012-07-27 10:02:16 | Computer Name = WIKO | Source = Disk | ID = 262151

Description = W urządzeniu \Device\Harddisk0\D wystąpił zły blok.

więc na pewno będziesz musiał zgłosić się do działu hardware - tam już cię dalej pokierują. Już teraz jednak zatroszcz się o swoje dane i zrób kopię najważniejszych rzeczy.

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...