Skocz do zawartości

Live Security Platinum - usuwanie, pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Moje doświadczenie w branży informatycznej nie jest duże, więc zwaracam się z prośbą o rozwiązanie problemu, z którym sama nie daję sobie rady. Mianowicie chodzi o program Live Security Platinum, który zablokował dostęp do wszystkich programów na jednym z kont na moim komputerze. W innych tematach na forum znalazłam informacje, że potrzebny będzie OTL. Pobrałam go i zrobiłam skan na koncie, które jest sprawne, ponieważ nie dało się go uruchomić na tym "zainfekowanym".

Raporty w załączniku.

Proszę o pomoc.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Pobrałam go i zrobiłam skan na koncie, które jest sprawne, ponieważ nie dało się go uruchomić na tym "zainfekowanym".

 

Konta mają różne rejestry i foldery, co wybitnie zmienia zawartość logów. Logi są z nie tego konta co należy, i to oznacza, że nie widać połowy składników infekcji. Tylko ogólny folder infekcji widzialny, ale nie wpisy w rejestrze i inne związane z kontem ścieżki. Wstępnie mogę usunąć tylko to co widać i nic poza tym. Logi z OTL dało się zrobić na zainfekowanym koncie = z poziomu Trybu awaryjnego.

 

 

1. Uruchom OTL i w sekcji Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

 

:Files
C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\6F638BB30001068C0046253F4A174311
C:\Program Files\mozilla firefox\searchplugins\babylon.xml
C:\Program Files\mozilla firefox\searchplugins\fcmdSrch.xml
 
:OTL
IE - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Search,SearchAssistant = "http://start.facemoods.com/?a=ddrnw&s={searchTerms}&f=4"
O3 - HKCU\..\Toolbar\WebBrowser: (no name) - {3041D03E-FD4B-44E0-B742-2D9B88305F98} - No CLSID value found.
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- D:\Program Files\UltraStar Deluxe\zlportio.sys -- (zlportio)
 
:Commands
[emptytemp]

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Klik w Wykonaj skrypt. System zostanie zrestartowany i otworzy się log z wynikami usuwania.

 

2. Zrób nowe logi OTL z opcji Skanuj z właściwego konta. Dołącz log z usuwania OTL z punktu 1.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
27.08.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...