Skocz do zawartości

UKASH - komputer zablokowany


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając neta trafiłem na wiadomy komunikat blokujący mi komputer. Próbowałem używać Hitmana i losowego generowania tych kodów. NIC. Wszedłem w tryb awaryjny i przekopiowałem logi zrobione z OLT. Tylko mam pewien problem. Mam Win7 Pro 64 bit w wersji angielskiej. Mój system nie obsługuje modemu danego mi przez Orange i musze włączać peceta przez ten tryb "Disable Drivers Signature Enforcement" który uniemożliwia mi korzystanie z neta w Trybie Awaryjnym. Z racji tego, że nie korzystam z komputera sam, mam utworzone inne profile. One nie są zablokowane, dlatego mogę to napisać. Korzystając z OLT w w trybie z którego korzystam na codzień na innym profilu "wydostałem" 2 logi, natomiast w Awaryjnym na moim profilu jedynie ten, który załączam. Czy mógłbtm również uzyskać informację o tym, jak wydobyć ten log Extras.Txt w Awaryjnym?

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Czy mógłbtm również uzyskać informację o tym, jak wydobyć ten log Extras.Txt w Awaryjnym?

 

Tryb awaryjny nie ma tu nic do rzeczy. Wróć do konfiguracji OTL: KLIK. Opcja "Rejestr - skan dodatkowy" nie została ustawiona na "Użyj filtrowania".

 

 

1. Z poziomu profilu Jędrek uruchom OTL i w sekcji Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

 

:OTL
O4 - HKCU..\Run: [sCardDlg] C:\Users\Jędrek\AppData\Local\Microsoft\Windows\4393\SCardDlg.exe ()
IE - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = "www.v9.com/idg/idg_1326644852_281938"
IE - HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = "www.v9.com/idg/idg_1326644852_281938"
 
:Files
C:\Users\Jędrek\AppData\Local\Microsoft\Windows\4393
C:\Users\Jędrek\AppData\Roaming\hellomoto
 
:Commands
[emptytemp]

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Klik w Wykonaj skrypt. System zostanie zrestartowany (i odblokowany), otworzy się log z wynikami usuwania.

 

2. Zrób nowy log OTL z opcji Skanuj (przypominam o Extras). Dołącz log z usuwania OTL z punktu 1.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
27.08.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...