Skocz do zawartości

SlajderStudio

Użytkownicy
 • Postów

  11
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam, posiadam małego notebooka, nie ma stacji dysków, więc zmuszony byłem nagrać system na pendrive. Instalacja przebiega pomyślnie, jednak po pierwszym restarcie komputera wyskakuje taki błąd [załącznik]. Próbowałem różnych metod bootowania i programów i ciągle ten sam problem. Windowsa XP mam oryginalnego. Pomocy, pozdrawiam!
 2. Jest na to jakaś rada czy to błąd od strony FB ?
 3. Witam, od kilku tygodni facebook nie wczytuje się ani na Chrome, IE czy MF. Inne strony działają bez zarzutu, java, flashlight wszystko aktualne. Czasami jest tak, że strona załaduje się całkowicie, ale już po odświeżeniu jest to samo. Mam internet z Orange, Livebox 2.0. Próbowałem zmieniać adresy DNS na te od google 8888, 8844 ale nic nie pomaga. Czy da się z tym coś zrobić?
 4. Znakomita pomoc, aż nie sądziłem że to rozwiąże mój problem. Wszystko działa jak należy. Dziękuję i pozdrawiam
 5. Witam użytkowników! Od pewnego czasu Chrome nie uruchamia się po kliknięciu, widnieje tylko w procesach. Kiedy uda mi się go włączyć, pokazuje się kilka okienek z informacją: "Nie można poprawnie otworzyć profilu. Niektóre funkcje mogą być niedostępne. Sprawdź, czy profil istnieje oraz czy masz uprawnienia do odczytu i zapisu jego zawartości". Robiłem skanowanie CClenaer, adwCleaner, AVG Antywirus, Malwarebytes i nic nie pomogło. Mój system to Windows 7 Ultimate 64-bit. Nigdy wcześniej nie miałem takich problemów z Chrome. Wstawiam logi i z góry serdeczne podziękowania za pomoc! FRST.txt Addition.txt Shortcut.txt GMER.txt
 6. Komputer uległ zmianie po usunięciu wirusa, więc zamieszczam plik OTL.txt z dzisiaj rano http://wklej.to/lfrB2 Więc na razie wstrzymam się z wykonaniem skryptu, który mi podałeś. Wejdź w ten link i zobacz co jest nie tak i jak możesz to podaj naprawiony log. Z góry dziękuje!
 7. Panowie, nie trzeba już nic zmieniać w logach. Włączyłem rano z ciekawości komputer i wirus się nie uaktywnił. Szybko więc pobrałem program ComboFix, który polecam każdemu bo robi automatyczny skan. Po restarcie komputera przez ten program wirus został całkowicie usunięty.
 8. Przesyłam logi, jednak OTL.txt - jest strasznie długi i zajmuje aż 2 MB... Extras.Txt OTL.Txt
 9. Tak wiem, szukałem wszędzie topików. Widziałem nawet topik Gosi, ale chciałbym aby ktoś konkretnie pomógł mi. Nakierować mnie jak mam skopiować te logi, skoro kompa mogę uruchomić tylko w trybie awaryjnym z wierszem polecenia.
 10. Witam, otrzymałem link do tego forum z powodu znajomości informatyków o tym wirusie. Mój komputer został zainfekowany tym weelsof dzisiaj o 1.00 w nocy. Wygląda on jednak inaczej niż jak miałem go kiedyś. Jest odliczanie 48 godzin, że jeśli nie zapłacę 400 zł to usuną mi pliki i na stałe zablokują komputer. Komputer nie uruchamia się w: -trybie normalnym -trybie z obsługą sieci -trybie awaryjnym Uruchamia się natomiast tylko w trybie awaryjnym z wierszem polecenia, ale nie mogę użyć tam plików AUTORUNS, jak doradzał CERT POLSKA. Wyskakuje jakiś błąd. Jedyne co mi świta na myśli, to wklejenie na forum LOGÓW, ale zupełnie nie wiem jak to się robi. Proszę o jaką kolwiek pomoc, liczę na waszą profesjonalność. Są święta a ja nawet nie mogę w gry pograć. Odłączenie internetu i wpisywanie kodów, również nie skutkuje...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...