Skocz do zawartości

Bastek

Użytkownicy
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bastek

  1. Nie nie, nie Komputer Świat a PC World. Można było dostać licencję F-Secure IS 2013 na 100 dni. Ja już od kilu miesięcy na F-Secure (najpierw wersja beta). Potwierdzam to, co napisał Recycler12 i też mogę śmiało polecić. Jeśli chcesz skutecznego AV w automacie to warto.
  2. Trzeba pamiętać, że zapora Windowsa posiada dużo niedociągnięć, nie panuje nad połączeniami wyjściowymi dla aplikacji i nie zapobiega atakom exlploitów. F-Secure uzupełnia funkcjonalność zapory Windowsa i w połączeniu tworzą wystarczające zabezpieczenie. Pani Wiesia z warzywniaka zapewne nie ma pojęcia jak skonfigurować zaporę sieciową - i bardzo dobrze, bo nie jest jej to potrzebne w przypadku FIS 2013.
  3. Właśnie testuję miałem wcześniejsze wersje no i ta jest zdecydowanie bardziej dopracowana, wprowadzili trochę zmian na plus. Silnik Bitdefendera nie zawodzi, mocny, ale nie obciąża, na ocenę realtime jeszcze za wcześnie, ale od razu mówię, że skaner na żadanie działa szybciej niż w poprzednich wersjach (jak zmienisz w ustawieniach na automatyczne usuwanie wirusów to jeszcze spawniej), poza tym, co ciekawe nie ma własnej ochrony Firewalle, ale wspiera dodatkowymi filtrami tę systemową, nie ma też toolbara mówiącego o bezpieczeństwie witryn tylko "po cichu" kontroluje co przeglądasz, ja używam go z Mozillą, ale podobno jest w pełni kompatybilny z każdą przeglądarką. Ma też nowy interfejs, jest bardziej przystępny, Na razie jestm zadowolony i przy nim zostanę póki co.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...