Skocz do zawartości

Recycler12

Użytkownicy
 • Postów

  9
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 1. Wezmę w takim razie to pod uwagę. Dzięki wielkie za pomoc!
 2. OK. Mają jeszcze chyba do wyboru F-Secure. Lepszy? Czy dać sobie spokój?
 3. Mam od jakiegoś czasu internet od Multimedia Polska i dodatkowo płacę za pakiet antywirusowy ArcaVir. Ostatnio słyszałem, że można mieć ArcaVir za darmo, jeśli ma się konto na onet.pl. Wiecie coś może na ten temat? To jakiś fake czy faktycznie tak jest?
 4. A F-Secure kiedyś miałaś? Bardzo przyjemny program, bardzo lekki i praktycznie samoobsługowy. Nie męczy komunikatami, ma niski false positive, nie opóźnia startu. Wydajność skanera na bardzo wysokim poziomie, tak samo jak ochrona w czasie rzeczywistym. Ostatnia wersja 2013 była ostatnio dostępna w którymś czasopiśmie komputerowym (nie pamiętam, ale chyba w Komputerswiat, może jeszcze gdzieś znajdziesz). Przetestuj sobie i sprawdź czy Ci odpowiada, z deinstalacją nie ma problemu. :-)
 5. @Bastek słuszna uwaga razem z F-Secure zapora Windowsa tworzy kompletną ochronę. I dajmy spokój Pani Wiesi haha
 6. Miałem podobny problem z Avirą, postępowałem podobnie jak ichito radzi i już nie ma po niej śladu. Teraz przesiadłem się na F-Secure 2013, chociaż trzeba przyznać, że najnowsza wersja Aviry też radzi sobie świetnie.
 7. Faktycznie, takie rozwiązanie zapewnia lepszą kompatybilność nie tylko z innym oprogramowaniem, ale przede wszystkim z IPv6. Zapora istnieje - wprawdzie F-Secure nie ma własnego interfejsu, a do tworzenia reguł służy interfejs Windowsa, ale w żaden sposób nie traci przez to na skuteczności. Umożliwia bardziej zaawansowane opcje dla tych, którzy chcą skonfigurować zaporę, a z drugiej strony daje komfort i bezpieczeństwo tym, którzy nie chcą się tym zajmować. Bardzo dobry produkt. Oczywiście nie dla wszystkich, w zależności od upodobań. Jeśli ktoś używał KISa to faktycznie może być zaskoczony, natomiast dla fanów lekkich sofcików jak np. Norton F-Secure 2013 to pozycja obowiązkowa do przetestowania.
 8. Mam podobne wrażenia, pozytywnie zaskoczył mnie lekkością i skutecznością, używam co prawda krótko, ale już mogę stwierdzić, ze dobrze się sprawuje. Połączenie zapory Windowsa z własnymi filtrami, sprawny DeepGuard i skan pobieranych plików są wystarczającą ścianą - i wszystko, tak jak mówisz "po cichu", nie gra pierwszych skrzypiec, pracuje w tle. Dzięki za podpowiedź ze zmianą ustawień, faktycznie teraz szybciej skanuje.
 9. Testował ktoś F-Secure Internet Security 2013?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...