Skocz do zawartości

krisp2511

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O krisp2511

 • Tytuł
  Użytkownik
 • Urodziny 1956-11-25

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 1. Jest ok, nic nie krzyczy. Spróbuje zaktualizować sterowniki, Jeszcze raz Dzięki
 2. Sorry, po resecie kompa pomogło. Dzięki 😊.Ale wszystko to o czym wcześnie napisałem nadal się wyświetla w bezpiecznym usuwaniu sprzętu. Walczę dalej 😊.
 3. Niestety nie, obraz zdechł i nie wiem co jeszcze . Błąd😢
 4. System Vista Home Premium 32 bit. Po reinstalacji systemu oraz aktualizacji SP 1, a następnie SP 2 , ( po instalacji SP2) w programie do Bezpiecznego usuwania sprzętu pojawiły 4 pozycje: IDE, IDE, , Port USB_#0008,HUB_#0005 oraz NVIDIA GeForce 7600GS., które to urządzenia zostały kliknięte i przyszykowane do "bezpiecznego" usunięcia Ekran po wyłączeniu NVIDIA GeForce przeszedł w tryb bez karty. Komputer nie był po tym zdarzeniu wyłączany. Czy jest możliwość przywrócenia stanu sprzed wprowadzenia zmian ? zatrzymane urządzenia to kontrolery IDE ATA/ATAPI, karta graficzna NVidia i Kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej (zgodne urządzenie magazynujące USB lokalizacja : Port-#0008. HUB_# 0005). Przed - był robiony punkt przywracania systemu. Proszę o pomoc.
 5. Dzięki wielkie. Uruchomiłem program Fixit. -naprawił błędy w rejestrze, ale to nie pomogło. wykonałem reinstalację Microsoft Office i zainstalowałem Adobe Reader z poziomu "uruchom jako administrator" Pomogło i jest ok.Jeszcze raz dziękuję za pomoc i jeżeli to wszystko, chyba możemy zamknąć temat .
 6. Niestety nie mogłem wcześniej się odezwać,gdyż internet nie łączył się z serwerami.Po odinstalowaniu zaleconych programów mam problem z zainstalowaniem Adobe Reader.Po uruchomieniu w programach opcji "wyszukaj aktualizacje" uruchamia się Microsoft Front Page.Czy to ja coś zjechałem ?
 7. Bardzo się cieszę, że znowu mogłaś mi pomóc Pani Picasso.Odpaliłem komputer już normalnie.Przesyłam log i proszę o dalsze instrukcje OTL.Txt
 8. Witam serdecznie i proszę o pomoc.komputer został zablokowany i korzystam w tej chwili z trybu awaryjnego Proszę o pomoc i instrukcje OTL.Txt Extras.Txt
 9. Oprócz naprawionego systemu zyskałem dodatkowo sporo wiedzy i możliwość zwrócenia się do kogoś życzliwego, kto chce i wie jak pomóc.Picasso jeszcze raz wielkie dzięki !!!
 10. Dziękuję BARDZO za pomoc Pani Picasso oraz Landussowi za podjęcie tematu.Zamykamy temat.Dzięki.
 11. Witam Picasso! Wykonałem prawie wszystko ( zostało mi parę haseł na nieistotnych serwisach).Będę je zmieniał sukcesywnie. Riskware.Tool.CK usunąłem niepotrzebny folder. Czy jeszcze powinienem podjąć jakieś działania?
 12. witam ! Przesyłam log z Malwarebytes Anti-Malware mbam-log-2012-09-12 (09-04-26).txt
 13. Rozumiem , że wszystkie wytworzone wpisy rejestrów i logi do kosza przez SHIFT+DEL. Wolę się upewnić
 14. Poszło .Przepraszam, jestem laikiem w sprawach komputera. Przesyłam log z Farbar Service Scanner. FSS.txt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...