Skocz do zawartości

tomcio123

Użytkownicy
 • Postów

  110
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcio123

 1. Już działa przywracane systemu, okazało się, że opcja była wyłączona,i zaznaczyłem Przywróć ustawienia systemu oraz poprzednie wersje plików. Dziękuję za pomoc.
 2. Centrum Akcji jest na pasku zadań a zapora już działa, aktualizacje wszystkie pobrane, jest jeszcze jeden problem związany z przywracaniem systemu:
 3. zauważyłem, że zapora nadal nie chcę się włączyć, także ustawienia zalecane daje fotkę opcjonalnych aktualizacji
 4. Ok. wszystko zrobiłem ale ikony centrum akcji nadal nie mam na pasku zadań, jeśli chodzi o Windows Update to mam do zainstalowania 197 ważnych + 6 mniej ważnych, nie wiem czy wszystko mam instalować, bo raczej nie będę każdej poprawki czytał i po kolei instalował tak jak zalecają na innych forach.
 5. Logi Po skończeniu skanowania w GMER pojawiły się 2 komunikaty: FRST.txt Addition.txt Shortcut.txt GMER.txt
 6. Witam, gdy odinstalowałem Microsoft Office 15 Profesional Plus i po restarcie system nie moża włączyć Centrum Akcji, Przywracania systemu, Windows Defender i Zapory Systemu Windows. W Services.msc. można włączyć Centrum Akcji ale po chwili się wyłącza. Laptop ASUS Windows 7 SP1 Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania oraz Combofix nie chcę się uruchomić. Po przeskanowaniu Avira w raporcie jest jeden problem: C:\Windows\SysWOW64\cliconfgm.dll [WARNING] The file could not be opened!
 7. Witam, gdy odinstalowałem Microsoft Office 15 Profesional Plus i urchomiłem od nowa system to od tego momętu nie moża włączyć Centrum Akcji, próbowałem opcji Przywracania systemu, ale o dziwo nie można jej uruchomić, i przy okazji zauważyłem, że nie można włączyć Windows Defender i Zapory Systemu Windows. W Services.msc. można tylko włączyć Centrum Akcji ale po minucie się wyłącza. Skanowałem CCleaner i Avira ale nic nie wykryło. Jeśli nie jest potrzebne Centrum Akcji to nie będę miał problemu, Windows Defender i tak miałem zawsze wyłączony, ale Zapora to już problem. Laptop ASUS Windows 7 SP1 aha i Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania też nie chce się uruchomić Combofix też nie.
 8. Witam, moi rodzice mają problem ze starszym laptopem, jest to HP z Win XP i problem polega na tym, że podczas uruchomionej przeglądarki na pasku zadań często znika przeglądarka z paska zadań i aby ją przywrucić muszę klikać na lewy ALT + TAB, to jakiś wirus czy coś innego?
 9. Zapomniałem wspomnić, że mam Win764, ale już wszystko dobrze, sprawdziłem opcje Bestplayer tak jak napisał "ichito" i odznaczyłem plik DAT, dzięki.
 10. Witam, mam problem z plikami o rozszerzeniu DAT, otwiera się za pomocą mojego odtwarzacza wideo Bestplayer. Przy wyborze zmian domyślnego programu niestety jest zaznaczona opcja "Zawsze używaj wybranego programu do otwierania tego typu plików" i przez to nie mogę zmienić na notatnik.
 11. Udało się usunąć za pomocą ShellExView, dzięki za pomoc.
 12. tomcio123

  Usunięcie SkyDrive

  Witam, jak na ikone na pulpicie kliknę prawym to na samej górze pokazuję się SkyDrive Pro. Usunąłem program i wpisy z rejestru oraz foldery i nadal występuje w menu kontekstowym.
 13. Po przywróceniu Ulubione łącza pokazała się ikonka pulpitu i teraz jest już wszystko dobrze. To jak teraz zmieniłem uprawnienia dla pliku desktop.ini w: C:\Users i na pulpicie to nic się nie stanie?
 14. Przeczytałem tamten temat i zmieniłem uprawnienia pliku desktop.ini i wkleiłem ten właściwy wpis, to folder urzytkownicy zmienił nazwe na pulpit, to musiałem cofnąć wpis, i nadal nie mam ikony pulpitu po lewej w mój komputer
 15. Jak chce zapisać to się pojawia odmowa dostępu
 16. Ten plik znajduje się w C:\Urzytkownicy\nazwa uzytkownika\ i była w nim taka wartość [.ShellClassInfo] LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell32.dll,-21813 Jak wkleiłem tą poprawną wartość to nie można zapisać. Aha bo nie zauwarzyłem, że na pulpicie mam plik desktop.ini i tam jest ta poprawna wartość.
 17. Po zwykłym wyszukiwaniu nie miałem tego pliku, po zaznaczeniu pokaż ukryte pliki pokazało jeden plik w komunikatorze WTW, po odznaczeniu "ukryj chronione pliki systemu operacyjnego" pokazało 47 plików desktop.ini. Gdzie powinien znajdować się ten plik?
 18. Gdy otworze mój komputer i po lewej stronie w oddzielonej kolumnie na samej górze zniknęła mi ikona pulpitu, pod nią są: ulubione, pobrane, ostatnie miejsce. była to dla mnie przydatna opcja, bo po kliknięciu na nią miałem zawartość wszystkich ikon z całego pulpitu i do tego te ikony z lewej kolumny min. biblioteki, grupa domowa, komputer, panel sterowania, sieć.
 19. Witam, gdy oglądam np. na Youtube film a dzwięk w Adobe Flash Player jest ustawiony na np. 10, to gdy zobie głosniej i po zamknięciu youtube i ponownym otwarciu przeglądarki Mozilla i filmu z youtube, znowu jest głos w Adobe Flash Player na 10. Wie ktoś jak zrobić żeby głośniej było ustawione już ciągle tak samo
 20. Witam, chciałbym się dowiedzieć co oznaczają te 3 procesy i czy można któryś z nich wyłączyć: hkcmd.exe taskhost.exe ten proces pojawia się u mnie chyba od niedawna: rundll32.exe *32 --> "C:\Windows\SysWOW64\rundll32.exe" C:\Users\Tomek\AppData\Local\Temp\\tsiVi132.dll,startme
 21. tomcio123

  Bateria w laptopie

  Czy jeśli w laptopie który działa na baterii rozjaśnie monitor to szybciej będzie się bateria zurzywała? Dopiero jak podłącze zasilacz to obraz jest jaśniejszy i wyrazisty, dlatego już przeszkadza mi jak na baterii obraz jest trochę ciemniejszy, a nie chce żeby bateria się szybciej zurzywała, a tak wogóle to co zrobić aby dłużej laptop działał na baterii? Obecnie urzywam opcji Power4Gear Battery Saving.
 22. Zaczne kłaść lapka na podstawce, najwyżej wróce do tego co było, dzięki za odpowiedź
 23. Czy podstawka chłodząca nawet jeśli nie jest włączona to może być cały czas pod laptopem na biurku czy lepiej tylko podstawiać pod laptopa gdy potrzebna? Nie używam podstawki a chciałbym za jej pomocą mieć laptopa położonego troche wyżej, pewnie na podstawce będzie się laptop więcej kurzył.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...