Skocz do zawartości

cinkoo

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  91
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez cinkoo

 1. Witam, dzisiaj w Menedżerze urządzeń zauważyłem kilka błędów: System to Windows 7 64bit, sterowniki do układu AMD Radeon R5 zaktualizowane do najnowszej wersji (19.6.3 Instalacja niestandardowa-->czysta instalacja). Serdecznie dziękuję za pomoc!
 2. Witam, przez przypadek zainstalowałem Daemon Tools Lite w wersji 10.10. Odinstalowałem go za pomocą Revo Unistaller w trybie bezpiecznym razem z pozostalościami w rejestrze. Czy teraz mam jeszcze usunąc sterownik SPTD za pomocą SPTD Unistaller czy to nie jest konieczne i wystarczy tylko ponowna instalacja Daemon Tools tym razem w odpowiedniej nieprzeładowanej zbędnymi zapychaczami starszej wersji (4.45)?
 3. Od wczoraj testowałem nową myszkę (Logitech B100) podłączoną do innego portu USB, ale niestety problem nadal występuje.
 4. Witam, Mam dziwny problem z Windowsem 7. Czasem zdarza się, że gdy piszę coś w notatniku to kursor sam zaczyna zjeżdżać na dół, a programy zaczynają się uruchamiać po najechaniu na nie myszką. Wtedy pomaga jedynie skrót klawiszowy alt+ctrl+delete, wyłączenie z poziomu menedżera zadań procesu explorer, zamknięcie otwartych programów i przywrócenie explorera w Menedżerze zadań (Plik-->uruchom-->explorer) System był skanowany AVG i program niczego nie wykrył. Sytuacja ta powtarza się nawet po formacie i ponownej instalacji Windows 7. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
 5. Witam, co kilka dni podczas przeglądania stron internetowych komputer sam się resetuje. Czym to może być spowodowane? Komputer już świeżo po konserwacji. Wzałaczniku przesyłam screen z błędem z podglądu zdarzeń. Aktualizacja z Windows Update są wyłączone, Usługa Windows Update jest jest wyłączona. Serdecznie dziękuję za pomoc.
 6. Mam wykonać test dysku tymi dwoma programami czy jednym z nich? ---- poniżej wklejam wynik z CristalDiskInfo: wynik.txt
 7. Witam, mam dziwny problem z dyskiem zewnętrznym Toshiba 2 TB. Zrobiłem obraz systemu w Windows 7 w Panelu Sterowania przy uzyciu opcji Kopia zapasowa/Przywracanie/Utwórz obraz systemu. Jako miejsce zapisu wybrałem dysk zewnętrzny na którym miałem skopiowanych troche zdjec i filmów. Tworzenie obrazu się powiodło, ale teraz przy każdym podłączeniu dysku zewnetrznego system dosyć długo go wykrywa (ok. 5 min). Jak temu zaradzić ? Przed utworzeniem obrazu systemu na dysku zewnetrznym, komputer wykrywał dysk zewnetrzny bardzo szybko. Serdecznie dziękuję za pomoc!
 8. Nie bardzo wiem z tego artykułu jak utworzyć recovery. Gdy w wierszu polecen wpisuje "reagentc /enable" wyskakuje komunikat, ze nazwa nie jest rozpoznawalna. @maggreg czy moglbys mi napisac co mam zrobic by utworzyc recovery?
 9. Witam, wykonałem obraz systemu w Windows 7 w Panelu Sterowania przy uzyciu opcji Kopia zapasowa/Przywracanie tak jak na tym filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=cU8MPKvEt-A Gdy chcę przywrócić obraz systemu uzywając opcji Odzyskiwanie-->Zaawansowane metody odzyskiwania-> użyj wcześniej utworzonego dysku do odzyskania komputera To na ekranie "uruchom ponownie komputer i kontynuuj odzyskiwanie" gdy naciskam przycisk "Uruuchom ponownie" pojawia się komunikat : "system Windows nie może ponownie uruchomić komputera w środowisku odzyskiwania systemu Windows w celu zakończenia o
 10. Ten dzwiek z beepera brzmi tak: http://www17.zippyshare.com/v/ecpv61E2/file.html To piszczenie pojawia się co ok 20-30 minut @janton czy temperatura mojego procesora jest w normie ?
 11. Podaję info o moim procesorze i zdjęcie obudowy moijego komputera: Moja obudowa wygląda tak: komputer stoi na panelach podlogowych Tutaj dokładne informacje o moim procesorze: To piszczenie powtarza się co jakies 20-30 min jest to jeden dlugi sygnał. Serdecznie dziękuję za pomoc!
 12. Witam, od kilku dni zauwazyłem,, że gdy komputer jest właczony to glosnik systemowy zaczyna piszczec (jeden dlugi sygnał) to piszczenie powtarza się co jakies 30-40 minut. Czym to moze byc spowodowane? Mój BIOS to: Award Modular BIOS v.6.00PG Płyta głowna: Gigabyte 8I945GZME-RH Ponizej przedstawiam screena z HW Monitor i z ustawien BIOS w zakladce PC Health Status Serdecznie dziękuję za pomoc!
 13. Ostatnio zauwazyłem, ze gdy korzystam z czatu oneta, a pozniej chce wyłaczyć komputer to pojawia się ten bład. Jesli nie korzystam z czata, to wszystko jest ok i nie ma błedu. Czy bład plugin-container.jest zwiazany z Javą ?
 14. Czy da się coś zaradzić na ten bład ?
 15. W załaczniku przesylam logi z nowej wersji FRST FRST.txt Addition.txt Shortcut.txt
 16. Zmiany w przeglądarce zresetowane, poniżej podaje logi z FRST: FRST: http://wklej.to/pzzPQ Addition: http://wklej.to/QSgm9 Shortcut: http://wklej.to/bCp5w Ponizej jest troche wiecej informacji o moim bledzie plugin-container: Error: (05/05/2016 01:15:34 PM) (Source: Application Error) (EventID: 1000) (User: ) Description: Nazwa aplikacji powodującej błąd: plugin-container.exe, wersja: 46.0.0.5955, sygnatura czasowa: 0x5719583c Nazwa modułu powodującego błąd: mozglue.dll, wersja: 46.0.0.5955, sygnatura czasowa: 0x571948a7 Kod wyjątku: 0x80000003 Przesunięcie błędu:
 17. Serdecznie dziękuję @picasso! Masz ogromną wiedzę, dlatego mam prosbe czy mogłabyś zerknać jeszcze na mój temat odnosnie plugin-containera ? https://www.fixitpc.pl/topic/29639-podczas-zamykania-systemu-b%C5%82ad-pluin-container/ Byłbym bardzo wdzięczny!
 18. Witam, mam dziwny problem z wybieraniem folderów i plików. Gdy np w jakimś folderze chce sobie wyszukać jakiś plik zaczynający się np. od "a" i na klawiaturze wcisnę "a", to zamiast podswietlonego pliku automatycznie przechodze do przeszukiwania w prawym górnym rogu: Jak to zmienić, żeby naciskając np h podświetlał się plik zaczynający od h ? Tak jak poniżej:Dziękuję za pomoc
 19. @Maksiu dziękuję za odpowiedz. Czy przed instalacją .NET Framework 4.6.1 mam nie usuwac zainstalowanych starszych wersji .NET Framework ?
 20. Dziękuję za odpowiedz! @tomasz86 Mam jeszcze pytanie odnosnie .NET Framework. Nalezy zainstalowac wersje 3.5 i 4 ?
 21. @tomasz86 czyli instalujesz wszystkie wersje VC++ 64 i 32 bitowe?
 22. Dziękuję za odpowiedz. Czy dla systemu 64-bitowego trzeba instalowac biblioteki w wersji 64 bit i 32 bit czy wystarczy tylko 64 bit ?
 23. Witam, chciałbym zapytać czy aby uruchomic aplikacje napisane w Visual C++ nalezy zainstalowac wszystkie biblioteki od 2005 do 2015 z ponizszej strony czy wystarczy tylko zainstalowac wersję 2015 ? https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/2977003
 24. Probowalem wylaczyc plugin-container W about:config zmieniłem tak poniższe ustawienia Ale nic to nie dało, serdecznie proszę o pomoc!
 25. Witam, czasami podczas zamykania systemu wyswietla się poniższy komunikat z błedem. http://img24.otofotki.pl/nz455_indeks.jpg.html Nie pojawia się on zawsze podczas zamykania. Czym moze byc to spowodowane? Z góry Dziekuję za pomoc!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...