Skocz do zawartości

VectorYan

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O VectorYan

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. U siebie zapisuję, ale przeniesienie systemu i partycji odbywało się u znajomego, na jego komputerze, było też późno i przysypiałem. Dziękuję Ci bardzo za świetną radę.
 2. Tak, za Twoją radą pobrałem EaseUS Todo Backup Free. Zdaje się, że podczas instalacji coś tam nacisnąłem raz za dużo i mogła się zaznaczyć opcja trial. W trakcie przenoszenia danych wyskoczył jakiś komunikat błędu, ale mimo tego wszystkie partycje wraz z danymi przeniosły się prawidłowo. Nawet działało to sprawniej niż mój stary Paragon Drive Backup 9 Personal.
 3. Tak, czy siak, poszło i działa. Zdaje się, że podczas instalacji wybrałem wersję trial.
 4. Dziękuję. Wkrótce dam znać jak poszło. ----- uzupełnione 7 I 2021 r.: ----- Tak, EaseUS Todo Backup Free prawidłowo przeniósł wszystkie partycje razem z rozruchem. Użyłem opcji klonuj z zaznaczeniem optymalizacji pod nośnik scalony. Natomiast odradzam używanie Aomei Backuppera. Te program zachowuje się jakby był w wersji β. Tak, przy okazji, czy w Windows 10 też zmienili rozruch, tak jak było to przy przejściu z XP na 7?
 5. Dzień dobry. Co prawda już to kiedyś skutecznie robiłem, ale nie pamiętam czym, a systemy były wcześniejsze — Windows 7 i Windows XP. Do rzeczy: 1) W komputerze (już z UEFI, nie BIOSem) zainstalowano Windows 10 na dysku HDD 0,5 TB. 2) Zadanie polega na przeniesieniu systemu na dokupiony dysk SDD o pojemności ok. 230 GB. Przy czym ilość danych do przeniesienia jest znacznie mniejsza niż pojemnoiść dysku docelowego. 3) Do przeniesienia jest partycja systemowa z Windows 10 oraz trzy ukryte partycje znajdujące się przed nią. Jedna odzyskowa (recovery), druga maleńka (chyba związana
 6. Rozważyłbym użycie DISM++. https://www.majorgeeks.com/files/details/dism.html
×
×
 • Dodaj nową pozycję...