Skocz do zawartości

Jasmin19

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Jasmin19

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

84 wyświetleń profilu
 1. Niestety nie wiem, wybrałam opcję "Odinstaluj najnowszą aktualizację dotyczącą jakości" - w załączniku zdjęcie i to pomogło.
 2. Dziękuję za pomoc, przy przywracaniu kopii wyskoczyła mi opcja odinstalowania najnowszej aktualizacji Microsoft dotyczącą jakości - tak zrobiłam i pomogło.
 3. Próbowałam rozwiązań, które są pod tym linkiem https://support.microsoft.com/pl-pl/help/14106/windows-10-troubleshoot-black-screen-or-blank-screen-errors ale nie pomogło. wstawiam najnowsze logi. Proszę o pomoc. Addition.txt FRST.txt
 4. Zrobiłam wszystko tak jak napisałaś, niestety nie działa, ten sam problem, ledwo weszłam w system, już nie działo wejście w "aparat", zadziało jak kliknęłam "ustawienia".
 5. Dzień dobry, po uruchomieniu komputera, wpisaniu hasła, widnieje czarny ekran, wcisnęłam przycisk "windows", pojawił się tylko pasek zadań, w tle czarny ekran, z paska zadań wybrałam przypadkowo aparat i system się pojawił- widzę ekran normalnie. Ale problem powraca jak ponownie włączam komputer. Proszę o dokładne wskazówki co mam robić, słabo znam się na komputerach, wyczytałam tylko że powinnam umieścić tutaaj pliki z mojego FRST, wiec to robię. Będę wdzięczna za pomoc. Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...