Skocz do zawartości

Przeeem

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Przeeem

 • Tytuł
  Użytkownik
 • Urodziny 19.11.1991

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Mysłowice
 • Hobby:
  Motoryzacja, Informatyka, Elektronika

Ostatnie wizyty

192 wyświetleń profilu
 1. Przeeem

  pomoc z Hz

  Częstotliwość odświeżania monitora można zmienić następująco. Na pulpicie należy kliknąć prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierać: W systemie Windows 10: Ustawienia ekranu > Zaawansowane ustawienia wyświetlania > Wyświetl właściwości karty W systemach Windows 7. 8 i 8.1: Rozdzielczość ekranu > Ustawienia zaawansowane Otworzy się okno Właściwości, należy w nim przejść do karty Monitor, a na niej zmienić częstotliwość odświeżania monitora.
 2. Witam ponownie. Tak, to możliwe aby uszkodzić nośnik w ten sposób, jednak często można go naprawić przez ingerencję w kontroler. Wracając do właściwego tematu, czy dane przechowywane na omawianej pamięci są istotne, czy celem jest tylko przywrócenie sprawności nośnika? Jeżeli dane nie są istotne, to czy była podjęta już próba z prostym clean w DiskPart?
 3. Witam, czy znane są okoliczności w jakich ten problem powstał? Proszę także napisać jaki to dokładnie pendrive.
 4. Przeeem

  zmiana grafiki

  https://www.samsung.com/uk/support/model/LT28E310EX/XE/ - to jedyne oficjalnie dostępne materiały prawdopodobnie dotyczące tego monitora, po prostu nic. Prawdopodobnie, ponieważ oznaczenia modelowe oraz dostępna online pomoc techniczna firmy Samsung to jakiś nieśmieszny żart, oszczędzę Panom szczegółów, wspomnę tylko że sama zmiana języka strony może poskutkować zmianą parametrów produktu, lub samego produktu w ogóle. Przejdźmy zatem do konkretów, oto co ustaliłem: LT28E310EX/XE - kod modelu, dla nas najważniejszy zapis z przedstawionej tabliczki. Posługując się nim znalazłem ten
 5. Przeeem

  zmiana grafiki

  Właśnie straciłem pewność co do tego. Przeglądam katalog firmy Samsung, okazuje się że pod oznaczeniem LT28E310 kryją się na pewno dwie serie modelowe monitorów, a ponadto w zależności od jego końcówki (EX, EXE, XA lub podobne) różne ich warianty właściwości. Pewnym jest, że nie jest to standard 4K, natomiast gdyby witiaw chciał się wcześniej dowiedzieć, czy jest to monitor FullHD lub HD (z uwagi na wzrok, lepiej żeby to był HD) to proszę o podanie pełnego numeru lub fotografii tabliczki znamionowej.
 6. Przeeem

  zmiana grafiki

  To nie jest monitor FullHD, ponieważ ma oznaczenie LT28E310 i jest to monitor HD Ready. Monitor FullHD to monitor o oznaczeniu modelowym T28E310. LT28E310 - 1366x768 T28E310 - 1920x1080 Małe niedopatrzenie ? Natomiast to bardzo dobrze w tym przypadku, ponieważ przy tej przekątnej matrycy i tak niskiej natywnej rozdzielczości obraz będzie o połowę większy, względem klasycznych monitorów. Tak sądzę, chyba że witiaw nie podał pełnego symbolu, on może definiować typ matrycy.
 7. Przeeem

  zmiana grafiki

  To znaczy, że ta karta nie obsługuje standardu HDMI. To chwyt reklamowy, adapter o jakim napisał producent to np. kabel typu DVI > HDMI. Rozwiązanie podobne jak zaproponował wcześniej @Krzesimierz, podobne, ponieważ w tym przypadku sygnał pozostaje cyfrowy.
 8. Przeeem

  zmiana grafiki

  Wprowadziłem Państwa w błąd za co najmocniej przepraszam. Podany wcześniej wynik 110W, dotyczył poboru mocy całej platformy testowej. Sama karta graficzna, pobiera w spoczynku od 25W do 50W. Dopiero załadowała mi się fotografia zasilacza, no cóż, zdecydowanie nie jest to markowa konstrukcja. Gdyby nadarzyła się sposobność wymiany, proszę korzystać.
 9. Przeeem

  zmiana grafiki

  Zasilacz to już połowa sukcesu, przy okazji, to jakaś markowa konstrukcja? Co do kompatybilności, musi działać. Płyta główna oraz rzeczona karta graficzna obsługują ten sam standard komunikacji, z resztą, to produkty z jednej epoki. Niestety, nie dysponuję rzetelną wiedzą na temat możliwych, nałożonych przez Lenovo ograniczeń rozbudowy tego komputera. Istnieje ryzyko, że producent zestawu programowo zablokował możliwość rozbudowy komputera o podzespoły spoza macierzystej dystrybucji. To należy koniecznie sprawdzić i potwierdzić. Oczywiście takie ograniczenia da się bardzo często zd
 10. Przeeem

  zmiana grafiki

  Witam serdecznie. W przypadku omawianej jednostki, dokładnie: Lenovo ThinkCentre A70 Typ: 7099, istnieje spora szansa na takową modernizację. Niestety, o ile zasilacz nie został do tej pory wymieniony na nowszy, mocniejszy, to jest on głównym problemem. Fabryczny dysponuje mocą zaledwie 180W, przy nieznanej sprawności i stopniu zużycia. GeForce GTX260, według producenta, wymaga zasilacza o mocy minimum 500W. Jeżeli celem jest tylko doposażenie komputera w złącze HDMI, to dobrym pomysłem może być np. GeForce GT210. Ponadto, to m. in. właśnie model GTX260 był jednym z tych, dzięki kt
 11. Witam ponownie, ponieważ to ważne, dopytam jeszcze czy zainstalowane zostały: Lenovo Power Manager for Windows 10, Lenovo Power Management Driver for Windows 10 To bardzo istotne składniki w systemach Lenovo i nie należy ich pomijać. Jeżeli nie zostały zainstalowane - należy to koniecznie zrobić. W przypadku gdy zostały zainstalowane, jednak nie funkcjonują prawidłowo należy postępować zgodnie z poniższym. Po pierwsze, należy się upewnić, czy program antywirusowy firmy trzeciej nie blokuje, lub częściowo nie ingeruje w instalator. Doświadczyłem przypadków
 12. Przeeem

  Problem z dyskiem.

  Witam serdecznie. Dodam od siebie, że trzykrotnie pod rząd oraz przynajmniej kilka razy z osobna, trafiłem na ten sam model dysku z identycznymi objawami. Dotyczy to także nowych egzemplarzy. Jestem w 99% przekonany że i w Twoim przypadku występuje ten sam problem. To wada fabryczna przynajmniej jednej serii tych dysków. Reklamuj, w serwisie nikt nie powinien być zdziwiony, ani tym bardziej robić problemów. Postaraj się jednak, aby wydano Ci dysk z innej serii.
 13. Witam. Czy po instalacji systemu Windows 10 zostały zainstalowane sterowniki ze strony producenta?
 14. Przeeem

  Opóźnienia komputera

  Witam serdecznie. Bardzo prawdopodobne że problem może być związany z jakimś mikro zwarciem. Proponuję odłączyć od komputera wszystkie zbędne urządzenia, pozostawiając podłączone jedynie klawiaturę i monitor - to na początek.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...