Skocz do zawartości

arato9

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  2
 • Rejestracja

Odpowiedzi dodane przez arato9


 1. @picasso
  Faktycznie, po wyłączeniu przywracania sesji FF uruchomił się normalnie z włączonym paskiem zakładek. Po usunięciu starej sesji włączyłem z powrotem przywracanie, wszystko działa jak należy.


  @jessica
  Usunąłem Malwarebytes i SUPERAntiSpyware, wykonałem naprawę, w załącznikach raporty wykonane po tych zabiegach. Z Chrome z różnych względów korzystam tylko na kilku stronach, przesiadka na stałe nie wchodzi w grę :) Jeżeli to nie problem to prosiłbym o sprawdzenie świeżych raportów, mimo że FF działa już normalnie.


  Dzięki za pomoc!

  Addition.txt FRST.txt


 2. Cześć, dzisiaj z zaskoczenia po ponownym uruchomieniu Firefoxa podmieniła mi się strona startowa i ukrył pasek zakładek. Dokładniej to za każdym uruchomieniem pasek zakładek jest ukrywany, przez dosłownie chwilę jest widoczny, i tak za każdym razem. Jeżeli chodzi o stronę startową to niby jest ustawiona google.pl, ale co któreś uruchomienie otwiera się strona pokroju "downloadfor(.)me/l"  Nie wiem co jest grane, na co dzień korzystam z Comodo Internet Security + AdGuard. Malwarebytes i SUPERAntiSpyware zainstalowałem dzisiaj, ale nic nie znalazły. 

   

  z góry dzięki za pomoc.

  FRST.txt Addition.txt

×
×
 • Dodaj nową pozycję...