Skocz do zawartości

Roinoss

Użytkownicy
 • Postów

  8
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

590 wyświetleń profilu
 1. Cześć, AVG zaczął mi co chwilę (co kilkanaście minut) wykrywać Win32:Malware-gen (zrzut ekranu komunikatu w załączniku) łączącym się z linkiem url wyglądającym na należący do Microsoftu. Wirus czy fałszywy alarm? Skanowanie systemu AVG nic nie wykrywa. Z innych dziwnych rzeczy przestało mi działać wyszukiwanie w Windowsie 11 (nie uruchamiałem urządzenia ponownie od zauważenia problemu). FRST.txt Addition.txt Shortcut.txt
 2. Laptop wrócił z gwarancji, wymienili bodajże płytę główną (nbc lv mb win i5-5200 4gtrbln 3d), karta graficzna widoczna bez kodu błędu. Dziękuję za wszystkie rady.
 3. Mniej więcej przerobione, następnie przywróciłem system do ustawień początkowych - karta się pojawiła jako ukryte urządzenie oraz niepodłączona (kod błędu 45) (HWinfo dalej nie widział), a z powodu braku czasu na dalsze kombinowanie (od teraz do końca gwarancji została godzina) lapek pojechał na gwarancję. Temat można zamknąć, chyba że ktoś mi jeszcze odpowie jak zrobić KLIK.
 4. Jedyne opcje odnoszące się do grafiki, które widzę w biosie to: Graphic Device: [swichable Graphic]/[uMA Graphic] Na moim laptopie ustawione jest: [swichable Graphic] Porównując mniej więcej (Mam tylko laptop i nie mogę odpalić filmiku na innym urządzeniu), w reszcie opcji mam to samo. Filmik z biosem z modelu laptopa z51-70: youtube.com/watch?v=1k--NGzuWDg PS: Jak zrobić KLIK?
 5. 1. Takie linki nie działają na stronie AMD: You were linked to this download from a site outside of AMD.com Since we do not allow downloads through sites outside of AMD.com, please download your file directly from our site. We want to make sure you have the right driver for your device and operating system. Choose your product and operating system on the AMD Driver Download page or use the AMD Driver Autodetect to obtain the correct driver for your device. Ale pośrednio przez Google już tak. 2. Ponadto sterowniki do tego laptopa nie powinny być pobrane ze strony Lenovo? (Niemniej próba instalacji sterownika od Lenovo zakończyła się moją porażką.) 3. Przed instalacją sterownika powinno się odinstalować wszystkie pozostałości programów od AMD?
 6. Nazwa tematu poprawiona i dopisane dodatkowe informacje w pierwszym poście.
 7. Laptop: Z51-70 80k6 System: Windows 8.1 64 bit Karty graficzne: Radeon R9 M375 (sterownika brak), Intel HD Graphics 5500 (sterownik 10.18.14.4099) Podczas włączenia gry zauważyłem, że nie wykorzystuje ona karty Radeona, tylko Intela. Podczas próby instalacji: https://pcsupport.lenovo.com/pl/en/products/laptops-and-netbooks/lenovo-z-series-laptops/z51-70/down... wyświetliło się: "No appropriate driver to be installed" Po wyświetleniu ukrytych urządzeń: Pojawiła się karta AMD ale z sterownikami z 2017 roku (nie przeznaczonymi do tego modelu). Po próbie usunięcia sterowników i zainstalowania na nowo znów pojawił się problem: "No appropriate driver to be installed", a karta Radeon R9 M375 przestała być widoczna. W menedżerze urządzeń pokazuje się nieznane urządzenie ale nie pamiętam czy było przed deinstalacją karty AMD. Nieznane urządzenie: Typ urządzenia: Inne urządzenie Producent: Nieznany Lokalizacja: Nieznany Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 28) Ścieżka wystąpienia: ROOT\LENOVOVHID\0000 Identyfikator sprzętu: root\LenovoVhid W zdarzeniach: Skonfigurowano urządzenie (oem29.inf) -> Driver name: oem29.inf W załączniku wyniki z HWinfo i menedżera urządzeń. Menedżer urządzeń nie wyświetla karty graficznej Radeona. HWiNFO nie wyświetla #GPU1 W biosie powinna być ustawiona opcja Swichable Graphic.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...