Skocz do zawartości

fitasny

Użytkownicy
 • Postów

  2
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 1. Całe szczęście... Dzięki serdeczne, jeszcze przy okazji: jakaś drobna kosmetyka w logach? File missing, itp?
 2. Witam. Dosłownie kilka minut temu zostałem przywitany przez zawieszenie firefoxa i uruchomienie javy. Jestem trochę przewrażliwiony i byłbym bardzo wdzięczny o sprawdzenie systemu pod kątem infekcji. Komputer nie był restartowany.
 3. Ja już się w tym gubię, a Wy? Tyle lat obserwowałem SE, i przez utworzone konto (Bartek NFSC) i wcześniej jako niezarejestrowany user, ale takie dziwne i SZYBKIE decyzje widzę pierwszy raz. Widać trzeba było odejścia elity forum, aby administracja zainteresowała się funkcjonowaniem strony. Eh... Ciekawe jakie jeszcze tłumaczenia wymyślą, jakie bzdury będą chcieli wcisnąć?!
 4. Wszystko mogło być inaczej, gdyby administracja wykazała jakiekolwiek chęci zrobienia czegokolwiek dla forum. Nie byłoby całej afery, tak afery, bo nie można nazwać tego inaczej. Teraz na SE panuje taka samowolka administratorska, że to się w głowie nie mieści. Wcześniej tyle czasu byli nieobecni w życiu forum, a teraz nagle przypływ dobroci i chęci zmian, reorganizacji. Paranoizm, parodia, komedia...
 5. I chyba to najbardziej boli i pokazuje z jakimi ludźmi ma się do czynienia. Mogli zachować choć trochę przyzwoitości, a tutaj zacieranie całej prawdy na całego.
 6. Kasujesz własny temat/post ---> Dostajesz bana - super forum, naprawdę! Ten prosty przykład pokazuje na jakim poziomie stoi tam administracja. Ja dzisiaj wysłałem prośbę o skasowanie mojego konta do admina, ale oczywiście pewnie nie spełni mojego życzenia, bo liczba użytkowników zmaleje. Parodia... Bardzo ciekawi mnie opinia picasso, czekam z niecierpliwością. : )
 7. Witam. Cieszę się, że mogę pisać na forum picasso. Nie raz ratowała mi tyłek i nie raz zapewne ratować mi go będzie. Chciałbym poruszyć tutaj temat dotyczący wypowiedzi z wiadomo jakiego forum, która pojawiła się dzisiaj o godz. 17:30. Została napisana przez makensis, a jej treść brzmi następująco: Nie neguje waszego odejścia tylko sposób w jaki to uczyniliście i co zostawiliście po sobie przez ostatnią dobę, jakkolwiek byście się nie zżyli z forum. Druga sprawa to po posprzątaniu - przywróceniu ostatniej kopii, stało się najgorsze, co potwierdzało, że zwyczajnie chcieliście uszkodzić forum. Szczytem wszystkiego było majstrowanie Picasso na nieaktywnym koncie administratorskim. Póki co mam tylko nadzieję, że te wydarzenia wpłyną w bliskiej przyszłości na poprawę serwisu - o czym wielokrotnie wspominałem - a na co nie miałem żadnego wpływu. I tutaj rodzą się pytania: Kto kłamie? Kto tuszuje sprawę? Jak to naprawdę wyglądało? Czy picasso i reszta moderatorów są niewinni? Moje zdanie jest takie, jak większości userów, tzn. administracja olewała wszystko i wszystkich, dlatego doszło do takiej, a nie innej decyzji. Teraz tuszuje wszelkie przejawy buntu i nadal ma wszystkich w dup**. Jednakże prosiłbym o chociaż częściowe naświetlenie sprawy, ustosunkowanie się do wyżej wymienionej wypowiedzi picasso lub/i resztę moderatorów. Dodam tylko, że została zbanowana na SE, pytanie brzmi tylko ZA CO? btw. Coś strasznie forum mi laguje
×
×
 • Dodaj nową pozycję...