Skocz do zawartości

mateusxzz

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O mateusxzz

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. To pojawi się w następnych edycjach testów. Teraz nie miałem czasu na tworzenie innych odznaczeń, niż te które są. A poza tym PDF skończony był wcześniej, tylko rozmiar i kolor tła mi nie pasował.
 2. PDF podsumowujący w trakcie tworzenia... Czas na kompresję, gdyż rozmiar 66MB jest nie do przyjęcia... To ja Ci Jurku odpowiem na pytanie 4. Po włączeniu w Monitorowaniu zachowań Avast! na "PYTAJ" - sypie komunikatami dotyczącymi zmian w systemie, instalacji steroników. I daje opcje zezwolenia raz, zezwolenia i dodania do grupy zaufania, zablokowania. I nie jest bynajmniej to atrapa.
 3. Witam, Test sandboxów jest przygotowywany w oparciu o zagrożenia publikowane na łamach forum, z których wybierane jest 10 z nich i są uruchamiane w piaskownicy każdego programu. Planujemy opublikowanie sum kontronlnych zagrożeń w PDF'ie podsumowującym cały test, którego czas został skrócony do okresu jednego tygodnia. Publikowane aktualnie PDF-y z poszczególnych dni są jedynie zarysami wyników, aby każdy mógł się zapoznać z działaniem poszczególnych programów zabezpieczających. Całkowity PDF z sumami kontrolnymi, wynikami, metodologią i opisem zostanie przygotowany w dniu zakończenia t
×
×
 • Dodaj nową pozycję...