Skocz do zawartości

ILP

Użytkownicy
 • Postów

  40
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 1. ILP

  Problem z bibliotekami

  Tu chodzi bardziej o .NET Framework niż directX. https://www.fixitpc.pl/topic/12341-biblioteka-msvcrtdll-to-juz-cos-powaznego/
 2. http://www.filmweb.pl/film/Czego+uczą+się+dziewczyny-2001-123574/descs
 3. Nie potrzebujesz programu, tylko porządnego odkurzania układu chłodzenia laptopa. Po procesorze, domniemuję, że sprzęt ma ponad 3 lata. I zapewne nigdy nie czyszczono mu układu chłodzenia. Zacznij od odkurzacza. Przyssij otwory wentylacyjne, może wyciągnie trochę "kotów" i temperatury spadną. Jak to nie pomoże, to trzeba zrobić re-pastę na czipach. Program, może i owszem trochę pomóc, ale za jaką cenę? Wyższy huk wentylacji. Program nazywał się I8kfanGUI, ale działał z wybranymi modelami. I nie wiem, czy zadziała na win 7 x64. Podkładkę lepiej sprzedaj na allegro. To placebo jest. Przy renowacji pasty na bloczkach układu odprowadzania ciepła, przyda ci się: http://support.euro.dell.com/support/edocs/systems/late6400/en/sm/html/index.htm http://support.euro.dell.com/support/edocs/systems/late6400/en/sm/html/base.htm#wp1184372 http://support.euro.dell.com/support/edocs/systems/late6400/en/sm/html/cpucool.htm#wp1179839
 4. ILP

  7-Zip Data error

  Próbowałeś już zmienić antywirusa?
 5. ILP

  7-Zip Data error

  Pliki ściągasz z oficjalnych źródeł, czy z jakichś warezów? Spróbuj do testów odinstalować obecny antywirus i spróbować od innego producenta. Przy okazji "corrupted" w odniesieniu do plików oznacza uszkodzony, a nie skorumpowany.
 6. Tam byłeś? http://support.microsoft.com/kb/324762
 7. VGA z tej samej strony. VGA to teoretycznie sterownik zintegrowanej karty grafiki, ale może uzupełniać sterownik czipsetu.
 8. Właściwe sterowniki pobierasz: http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-8siml/download/ ? Dla pewności warto mieć XP z servicepack 3. Niby AC97 go nie potrzebuje, ale... Spróbuj też najpierw zainstalować sterownik VGA. Na AC97 był jeszcze jeden patent. Nie instalować z instalki (setup.exe) tylko rozpakować sterownik i poprzez menedżer urządzeń podać sterownik z określonej lokalizacji (inf).
 9. ILP

  Youtube nie odtwarza filmów.

  Stary Flash i ustawiony Magazyn Lokalny na zbyt mało kB?
 10. A próbowałeś skontaktować się telefonicznie z działem Microsoft?
 11. http://www.plustek.pl/wsparcie_techniczne Skanery płaskie-Opticslim 2400+ nie działają?
 12. ILP

  Alternatywa Fraps

  Nagraj video bez kompresji. Będzie dużo "ważyło". Potem ten materiał skonwertuj, gdy nie będziesz grał, do formatu stratnego.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...