Skocz do zawartości

peter2012

Użytkownicy
 • Postów

  346
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez peter2012

 1. Tutaj potrzebny jest DawidS28 lub ktoś z wiedzą na jego poziomie. Log z Netalyzr wykazuje duże problemy z łączem, co może być spowodowane wieloma czynnikami. Niewykluczone że jest tu awaria sprzętowa, choć może to i wina serwera proxy - a na jego obecność wskazuje Netalyzr.

   

  Prosiłem cię także o log z Net-log. Przedstaw go, aby był komplet logów do pomocy.

 2. Support LoL'a (Riot Games) baaardzo rzadko reaguje na problemy takie jak twoje. Poza tym, podałeś linka do którego masz dostęp tylko ty, nikt inny nawet po zalogowaniu nie ma takiej możliwości. Wklej tutaj co napisałeś do supportu oraz co ci odpisali + log z Net-log + ICSI Netalyzr. To pomoże w analizie problemu.

 3. Ja bez problemu ubijam zawieszone procesy (w tym np. explorer) w mojej Ósemce, ale co ciekawe przy procesach systemowych działa to tylko z poziomu karty Szczegóły. Inaczej proces nie reaguje lub restartuje się.

   

  Chyba masz rację z tym Comodo.

 4. Nie wiem, czy ma to związek z infekcją Sality, ale na szybko:

   

  1. Zlokalizuj w rejestrze klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\Windows Update\AU.

   

  2. Powinien tam być wpis AUOptions. Zmień jego wartość na 5, jeśli jest inna.

   

  Sprawdź czy teraz możesz przestawić opcję w ustawieniach WU. Oraz profilaktycznie podaj logi z OTL (lub FRST), kto wie czy Sality nie przetrwało.

 5. OK. Nie zwracając uwagi na błędy aktywacji i słaby sprzęt, odpowiem na pytania z 1 postu:

   

  1. Problemem może być tryb Fast Boot. Wejdź w panel sterowania > opcje zasilania > po lewej "Wybierz działanie przycisków zasilania" > kliknij "Zmień ustawienia, które są obecnie niedostępne" > odptaszkuj opcję Fast Boot.

   

  2. Po co ci .NET Framework 3.5 w Windows 8? Jeśli się nie mylę to w Windows 8 wbudowany jest .NET Framework 4.0 (lub 4.5).

   

  3. Spróbuj przeinstalować sterowniki.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...