Skocz do zawartości

Asilosenthio

Użytkownicy
 • Postów

  11
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 1. Wcześniej miałem problemy z dyskiem jednak przyczyną był win7, dysk jak i pamięć był skanowany i nie wykryło żadnych błędów.
 2. Witam. Ostatnio robiłem format, przez jakiś tydzień wszystko pięknie śmigało jednak od paru dni internet czasem strasznie zamula a nawet zrywa połączenie. Jednak czasem przez cały dzień jest spokój i nie ma nawet najmniejszych lagów. Po użyciu funkcji naprawiania sieci win 7 nie wyskakuje nic ale po przejściu do innych problemów system resetuje kartę sieci i wyskakuje takie okno: Po czym wszystko działa poprawnie przez chwile i znowu trzeba resetować kartę co jest dosyć żenujące.. Logi: OTL : http://speedy.sh/tkMF3/OTL.Txt Extras : http://speedy.sh/PtHpD/Extras.Txt net-log : http://speedy.sh/kNEqr/net-log.txt Z góry dziękuję za pomoc. PS: Co do Windows to wiem, że nie jest zaktualizowany ale gdy miałem czystego pięknie śmigał, a po aktualizacjach długo się uruchamia i często muli, teraz po formacie było tak samo - jedna aktualizacja i znowu lekko muli ale to już inna sprawa, najważniejsza jest karta.
 3. Laptop był baardzo dawno nie czyszczony i długo pracował więc temperatura jest taka jaka jest, o podkładce myślałem, nawet przeglądałem strony dzisiaj w poszukiwaniu jakiejś fajnej ;p. Zastawiałem się też o wymianie pasty na procesorze ale to już inna sprawa. Co do tematu: czyli nic nie pomoże poza formatem? Bardzo chciał bym tego uniknąć ;(. A co do infekcji, nie mogę tego znaleźć, mogę prosić o link?
 4. Ze system nie aktualizowany to wiem ;p wykonuje zaraz dodam edit#1 dodam trochę później, chwilowo nie mam czasu wynik chkdsk: benchmark: SMART (nie jestem pewien czy o to chodziło): Zabezpieczenia dla administratora i systemu niczym się nie różnią. Jest tam jeszcze opcja "Uprawnienia specjalne" ani system ani admin nie mają tej opcji.:
 5. Nie jestem pewny czy o to chodziło(?): Co do cmd nie byłem pewnie bo wyskoczyło mi zapytanie z odinstalowaniem (?) coś kojarzę, że kiedyś coś podobnego mi wyskoczyło i czy to może być tego wina gdy zaakceptowałem? Chwilowo to pominąłem. dyski:
 6. OTL http://przeklej.org/file/aYmgpO/OTL.Txt FRST http://przeklej.org/file/Zk3LFX/FRST.txt Addition http://przeklej.org/file/a5hsfG/Addition.txt
 7. Benchmark: Z health mam coś nie tak, jest puste: Error Scan: Zapomniałem dodać, że mam jeden dysk - 2 partycje
 8. Witam Dzisiaj gdy odpaliłem lapka wyskoczyło mi skanowanie dysku D, po czym zaczęła się wymiana błędnych indeksów na domyślne. Po uruchomieniu win7 wyświetla się pulpit po czym komunikat o uszkodzonym koszu na dysku D i zapytaniem czy usunąć pliki (zawarte w koszu na dysku D). Otwieram komputer>dysk D i chcę otworzyć folder z plikami - wyświetla się taki komunikat: Gdy daje kontynuuj wszystko niby jest ok. Gry - np WOT działają Następnie zobaczyłem "zepsutą" ikonę AVG na pulpicie i brak uruchomionego antywirusa, otworzyłem folder z AVG i chcę go uruchomić - wyskakuje komunikat: Gdy chciałem też otworzyć obraz na dysku D wyskoczyło : Na tym lapku jest tylko jedno konto z którego zawsze korzystałem i ma (miało) uprawnienia administratora. Nie wiem w czym tkwi problem. Proszę o bardziej szczegółowe instrukcje. Z góry dzięki za pomoc logi: OTL http://przeklej.org/file/aYmgpO/OTL.Txt Extras http://przeklej.org/file/PFIp17/Extras.Txt Przed chwilą miałem BlueScrena : Podpis problemu: Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.768.3 Identyfikator ustawień regionalnych: 1045 Dodatkowe informacje o problemie: BCCode: 3b BCP1: 00000000C0000005 BCP2: FFFFF96000106373 BCP3: FFFFF88002DFD070 BCP4: 0000000000000000 OS Version: 6_1_7600 Service Pack: 0_0 Product: 768_1 Jeśli potrzeba coś więcej to pisać, jestem zielony więc od razu nie wstawię wszystkiego ;p Proszę o szybką pomoc Ktoś pomoże?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...