Skocz do zawartości

janmatusz

Użytkownicy
 • Postów

  22
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

1 341 wyświetleń profilu
 1. Na podstawie informacji logu z FRST(explorer.exe - uwaga) wszedłem do rejestru : HKCU/Software/Microsoft/Windows NT/Current version/Winlogon i po edycji SHELL pojawiło się 2x explorer.exe. Jeden wpis zlikwidowałem i teraz Windows uruchamia się prawidłowo. Dzięki Jessica za podpowiedź.
 2. Zrobiłem skan i dołączam logi FRST. Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt
 3. Podczas startu systemu WINDOWS 10 wyświetla się samoczynnie okno EKPLORATORA PLIKÓW (wersja szybki dostęp). Co zrobić, aby uruchamiał się Eksplorator be wyświetlania okna?
 4. Dwa napędy optyczne, widoczne w biosie, zainstalowane podczas uruchamiania windows 10 pro. Podczas próby wysuwania tacki jednego z napędów tacka nie wysuwa się, natomiast pojawia się komunikat- Wystąpił błąd podczas wysuwania stacji dysków. Pojawia się tez komunikat, ż napęd został bezpiecznie wymontowany i znika z menedżera urządzeń. Drugi napęd działa prawidłowo.
 5. Umieszczenie FRST w innej lokalizacji a także uruchamianie jako administrator bez efektu.
 6. Nie mogę uruchomić programu FRST64.exe. Pojawia się komunikat podany w załączniku.
 7. podczas startu systemu samoczynnie uruchamia się windows eksplorer.
 8. Podczas instalacji pojawia się komunikat: nie można otworzyć klucza. unknown\ components………………….
 9. Klikając LPM Komputer a następnie PPM na stację dysku optycznego w zakładce Właściwości otrzymuję komunikat: Właściwości tego elementu są niedostępne
 10. Otóż gdy klikam "właściwości" na dowolny dysk w "Mój komputer" to pojawia się komunikat: "właściwości tego elementu są niedostępne". Dotyczy to wyłącznie wszystkich partycji oraz napędów dysków w "Mój komputer". System operacyjny Windows 7.
 11. Otóż gdy klikam "właściwości" na dowolny dysk w "Mój komputer" to pojawia się komunikat: "właściwości tego elementu są niedostępne". Dotyczy to wyłącznie wszystkich partycji oraz napędów dysków w "Mój komputer". System operacyjny Windows 7.
 12. Jednak ostatecznie reinstalacja Windows 7 była konieczna. Dzięki za podpowiedzi.
 13. Podmiana sterownika z poziomu Win 8.1 bez efektu. Konfiguracja peceta nie była zmieniana. Próba naprawy z płyty instalacyjnej Win 7 niemożliwa, ponieważ po naciśnięciu NAPRAW pojawia się okno z 2 systemami Win 8.1 i Win7 z równoczesnym oknem szukania zainstalowanych systemów, a gdy po ustaniu szukania klikam Win 7, pokazuje się informacja, że to nie jest konsola odzyskiwania dla tego systemu. Poza tym wydaje się, że wykryta lokalizacja partycji systemu Win8.1 jest błędna, natomiast Win 7 prawidłowa.
 14. Oczywiście. Win xp , 7 i 8.1.Po tym dziwnym zdarzeniu przeszedłem na używanie Win 8.1, ale przedtem używałem głównie Win 7.Powtórna instalacja Win 7 z pewnością rozwiąże ten problem, ale moje starania są takie, aby tego uniknąć (dużo żmudnej pracy), ponieważ nie będę musiał doinstalowywać na win 8.1 programy i przenosić dane z partycji z Win 7. Poza tym lepiej pracuje się z Win 7.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...