Skocz do zawartości

janmatusz

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O janmatusz

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

787 wyświetleń profilu
 1. Klikając LPM Komputer a następnie PPM na stację dysku optycznego w zakładce Właściwości otrzymuję komunikat: Właściwości tego elementu są niedostępne
 2. Otóż gdy klikam "właściwości" na dowolny dysk w "Mój komputer" to pojawia się komunikat: "właściwości tego elementu są niedostępne". Dotyczy to wyłącznie wszystkich partycji oraz napędów dysków w "Mój komputer". System operacyjny Windows 7.
 3. Otóż gdy klikam "właściwości" na dowolny dysk w "Mój komputer" to pojawia się komunikat: "właściwości tego elementu są niedostępne". Dotyczy to wyłącznie wszystkich partycji oraz napędów dysków w "Mój komputer". System operacyjny Windows 7.
 4. Jednak ostatecznie reinstalacja Windows 7 była konieczna. Dzięki za podpowiedzi.
 5. Podmiana sterownika z poziomu Win 8.1 bez efektu. Konfiguracja peceta nie była zmieniana. Próba naprawy z płyty instalacyjnej Win 7 niemożliwa, ponieważ po naciśnięciu NAPRAW pojawia się okno z 2 systemami Win 8.1 i Win7 z równoczesnym oknem szukania zainstalowanych systemów, a gdy po ustaniu szukania klikam Win 7, pokazuje się informacja, że to nie jest konsola odzyskiwania dla tego systemu. Poza tym wydaje się, że wykryta lokalizacja partycji systemu Win8.1 jest błędna, natomiast Win 7 prawidłowa.
 6. Oczywiście. Win xp , 7 i 8.1.Po tym dziwnym zdarzeniu przeszedłem na używanie Win 8.1, ale przedtem używałem głównie Win 7.Powtórna instalacja Win 7 z pewnością rozwiąże ten problem, ale moje starania są takie, aby tego uniknąć (dużo żmudnej pracy), ponieważ nie będę musiał doinstalowywać na win 8.1 programy i przenosić dane z partycji z Win 7. Poza tym lepiej pracuje się z Win 7.
 7. Nie ma takiej możliwości. Żadne próby uruchomienia dostępne po naciśnięciu klawisza F8 (np. ostatnia dobra konfiguracja nie likwidują blue screena). Próba naprawy z dysku instalacyjnego nie daje efektu.
 8. Podczas uruchamiania Windows 7 ultimate 64bit pojawia się niebieski ekran-po czasie wyłącza się komputer. Żadne próby uruchomienia dostępne po naciśnięciu klawisza F8 nie usuwają blue screena. Na tym samym dysku na oddzielnych partycjach są zainstalowane Windows XP oraz Windows 8.1, które po wybraniu na ekranie wyboru uruchamiają się. Sprawdzanie programem chkdsk nie wykazało błędów. Dołączam foto blue screena.
 9. janmatusz

  Błąd Explorer.exe.

  Problem opanowałem poprzez skuteczny program RogueKiller x64. Dziękuję za poświęcony mi czas. Pozdrawiam.
 10. janmatusz

  Błąd Explorer.exe.

  Jestem pierwszy raz na forum i nie wiem, co oznacza wpis "polecisz do działu pomocy doraźnej. Najgorsze to to, że nie wiem za ile". Przepraszam i proszę o krótkie wyjaśnienie.
 11. janmatusz

  Błąd Explorer.exe.

  Wstawiam 5 logów. Addition.txt Extras.Txt FRST.txt OTL.Txt Shortcut.txt
 12. Po załadowaniu systemu Win 8.1 na pulpicie pojawia się okno Explorer.exe. i po kliknięciu OK znika. W menedżerze zadań objawia się to tym, że po kliknięciu OK znika ikona Explorator Windows w pozycji Aplikacje i pojawia się w pozycji Procesy. Dezynfekcja za pomocą CC Cleaner oraz Malwareytes bez efektu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...