Skocz do zawartości

System nie wykrywa X-Fi Gamer


Rofi

Rekomendowane odpowiedzi

Komputer odpięty od kabli, cała buda (nic w niej odłączane nie było) przejechała trochę kilometrów, podłączona w nowym miejscu i nie mam dźwięku. System nie widzi mojej karty muzycznej, którą widział dzień wcześniej. Nic nie było odłączane, sterowniki nie były odinstalowywane/przeinstalowywane - ogólnie nic się nie zmieniło a dźwięku nie ma.

Google podpowiadało od wyjęcia ramu, przez wyjęcie karty etc. Wszystkie takie opcje z pierwszej strony google zrobione, efektów rzadnych.

Przy próbie wejścia w konsolę creativa czy późniejszej próbie zainstalowania/updatu sterowników pojawia się okienko z informacją: "There are no supported audio device available. You need to close the application. Click ok to close the application now." No i oczywiście jest tylko opcja ok.

Nie mam pojęcia ocb.

 

Win 7 SP1

Proc: i5 2600K

Mobo: Asus P8Z68-V Pro

Ram: Corsair Vengeance (2x4GB DDR3-1600)

Graphics card: Asus GTX 570 1280 MB DCII

Sound card: Creative SB X-Fi XtremeGamer

AC: Be-Quiet Dark Power Pro P8 1000W

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Niestety jest to awykonalne - mimo wybierania startu z pendriva, cały czas startuje mi win 7. Postaram się dziś nagrać płytę, może z cd nie będzie problemu ze startem.

Na virtual boxie wyskakuje ostrzeżenie, że "HostAudioNotResponding". I nie wiem czy coś się zespuło (choć nie wiem jak) czy coś jest źle podłączone (kabel od przedniego panelu).

 

W akcie desperacji wyjąłem kartę jeszcze raz, przedmuchałem slot jeszcze raz i działa oO Nie mam pojęcia jak to miało pomóc, bo robiłem to już kilka razy. W każdym bądź razie teraz zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...