Skocz do zawartości

Skróty na dysku zewnętrznym


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli problem rozwiązany możesz przejść do finalizacji:

 

1. Użyj opcji Sprzątanie z OTL.

 

2. Opróżnij folder przywracania systemu: KLIK

 

3. System jest nieaktualny (brak SP). Zainstaluj więc obowiązkowo Service Pack 1 i zaktualizuj do najnowszych wersji wymienione programy:

 

 Starter Edition  (Version = 6.1.7600) - Type = NTWorkstation

 

"{26A24AE4-039D-4CA4-87B4-2F83216030FF}" = Java 6 Update 30

"{AC76BA86-7AD7-1045-7B44-A94000000001}" = Adobe Reader 9.4.0 - Polish

"Mozilla Firefox 11.0 (x86 pl)" = Mozilla Firefox 11.0 (x86 pl)

"Opera 11.10.2092" = Opera 11.10

 

Szczegóły aktualizacyjne: KLIK

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na tych dyskach rozwiązany,..... ALE ja, jak o ja przypomniałam sobie o telefonie, który też kiedyś nieświadomie podłączyłam to tego nieszczęsnego komputera, a potem się dziwnie zachowywał, poginęły zdjęcia, powielił się fabrycznie instalowany filmik, i przeglądarka nie działała, podpiełam go teraz - oczywiście SKRóTY :( w tym wypadku też czeka mnie ta sama procedura? Niestety nie miałam wystarczającej liczby wejść USB, żeby to potraktować przy jednym podejściu... i teraz tak od początku? a czyszczenie systemu na koniec?

 

Nie chciałabym go formatować bo to powoduje więcej utrudnień niż te skróty. Czy może odpuścić i niech sobie będzie jak jest (nie zaszkodzi mu to bardziej?)

 

Aktualizacje zrobię jak wstanę, Dobranoc ;) dziękuję za pomoc i cierpliwość

Odnośnik do komentarza
ALE ja, jak o ja przypomniałam sobie o telefonie, który też kiedyś nieświadomie podłączyłam to tego nieszczęsnego komputera, a potem się dziwnie zachowywał, poginęły zdjęcia, powielił się fabrycznie instalowany filmik, i przeglądarka nie działała, podpiełam go teraz - oczywiście SKRóTY :( w tym wypadku też czeka mnie ta sama procedura? Niestety nie miałam wystarczającej liczby wejść USB, żeby to potraktować przy jednym podejściu... i teraz tak od początku?

 

Tak należy podpiąć telefon zobaczyć pod jaką literą jest widzialny i wykonać podobnie. Możesz robić to tak jak ja przez fix.bat

 

a czyszczenie systemu na koniec?

 

Tu nie ma co czyścić. To nie jest infekcja na systemie tylko na dyskach przenośnych

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...