Skocz do zawartości

Problem z zainstalowaniem ster. drukarki HP 5550 Deskjet


Gość BelHeI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałbym zainstalować sterowniki do drukarki HP 5550 Deskjet, lecz po kliknięciu odpowiedniego sterownika, nic się nie dzieje.

Plik wykonawczy wypakuje swoją zawartość i na tym kończy się proces. Próbowałem za pomocą menadżera urządzeń i wskazać katalog, który został rozpakowany przez instalator sterownika, ale brakuje wielu plików i ta metoda jest nieskuteczna.

Pobrałem sterowniki pełne jak i podstawowe za pomocą tej strony, tyle, że to bez różnicy, efekt końcowy był ten sam. Co prawda instalator pełnego sterownika chciał ustawić drukarkę po sieci i nie mogłem kontynuować, ponieważ żadnej "sieci domowej" nie mam.

System jaki używam, to WinXP Pro sp3.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Odłącz drukarkę, zrób restart komputera. Odszukaj katalog, gdzie rozpakują się sterowniki i odszukaj pliku uninstall.exe, uruchom go, odinstaluj sterownik. Zrób restart komputera. Po restarcie uruchom instalator i nie podłączaj drukarki dopóki nie poprosi o to komputer.

Edytowane przez picasso
16.02.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...