Skocz do zawartości

Proszę o spr logów po wyszukiwarkach V9 i bing


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę kontrolnie rzucić okiem na logi. Dodam, że zainstalowałem program do cięcia mp3 "mp3DirectCut". Wraz z tym programem zainstalowała mi się w FF wyszukiwarka V9. Nie mogłem nigdzie wyłączyc tej wyszukiwarki więc wywaliłem FF i zainstalowałem wersję 12. Dodatkowo zauważyłem, że w IE mam Bing - wyszukiwarkę. Na dodatek wywaliłem ręcznie ten program do cięcia mp3 gdyż ani w panelu sterowania ani w samym folderze nie było opcji deinstalacji. Zanim przeskanowałem komputer otl i gmer przejechałem kompa MBAM, AD-REMOOVER i widząc, że te wyszukiwarki nie zniknęły (myślałem, że będą traktowane przez te programy jako syf) przejechałem system Combofixem :ph34r:

 

Druga sprawa. To jak ukryć rozszerzenia. Tzn jak wybiorę nowy plik np. tekstowy to mam: Nowy dokument.txt.

 

Z góry dzięki za pomoc.

GMER.txt

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Obecne logi są czyste. Aby sprawdzić jednak dokładnie czy tu nie siedzi jeszcze coś od V9 trzeba zrobić log na dostosowanym warunku.

 

Wszystkie opcje w OTL ustaw na Żadne + Brak i w sekcji Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

 

hklm\software\clients\startmenuinternet|command /rs

 

Klik w Skanuj i pokaż wynikowy log.

 

Dodatkowo zauważyłem, że w IE mam Bing - wyszukiwarkę.

 

Bing nie jest szkodliwą wyszukiwarką, jeśli ci to przeszkadza możesz przestawić sobie na google.

 

Druga sprawa. To jak ukryć rozszerzenia. Tzn jak wybiorę nowy plik np. tekstowy to mam: Nowy dokument.txt.

 

Panel sterowania > zopcje folderów > Widok > zaptaszkuj "Ukryj rozszerzenia znanych typów plików"

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...