Skocz do zawartości

Błędy i bluescreeny


oskileszyk

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zacznijmy od tego, że ComboFix to nie jest narzędzie do "robienia loga" tylko silny dezynfektor na trudne przypadki infekcji i nie wolno go używać na start na każdy problem. W dodatku zasad działu nie przeczytałeś bo my tu na pewno nie prosimy o taki log.

 

ComboFix odinstaluj bo nie będzie ci już potrzebny:

 

Wciśnij kombinację klawisza z flagą Windows + R wpisz CMD następnie wklej i wywołaj polecenie "c:\users\Oskar\Desktop\ComboFix.exe" /uninstall

 

W dalszej kolejności wykonaj prawidłowe logi z OTL

 

pokazują mi się rożne błędy, zacina sie oraz blue cscreeny

 

Jakie blędy? A co do bluescreenów przydało by się wykonanie punktu 5 z tego tematu: KLIK

Odnośnik do komentarza
Wysyłam prawidłowy log z OTL

 

Nie do końca prawidłowo bo logi z OTL powinny być dwa, brakuje ekstras. Opcja "Rejestr - skan dodatkowy" powinna być zaznaczona na "Użyj filtrowania". Ten log ci jednak podaruję gdyż wyraźnie widać, że tu infekcji nie ma.

 

Bluescreeny na atapi i ntoskrnl to raczej wskazywałoby na problem sprzętowy i do takiego działu zostaje przeniesiony ten temat. Zapoznaj się wczesniej z zasadami tego działu: KLIK

Odnośnik do komentarza
Mam jeszcze pytanie czy spotkał się ktos z błędem directx device creatio error podczas uruchamiania gry.
a ja mam pytanie czytałeś temat linkowany przez Landusa (widziałem, że go czytałeś) i czego w nim nie zrozumiałeś ? To nie jest forum wróżek, jesteś w dziale "hardware" i masz zrobić to co jest tu wymagane, plus to o co prosiłem w poście #5. Jak się nie podoba, to zawsze możesz iść na forum gdzie zwykle bywasz.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...