Skocz do zawartości

Battlefield 3 i procesory.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem, ktory polega na nieustannym zacinaniu się dźwieku bez względu na jakość grafiki. Slychac powtarzanie i echo rozmów podczas gry w battlefield 3.

Wyczytałem, że to wina procesorów (mam 2 po 3GHz). Gdy wyłączam jeden wtedy straszbie grafika tnie. Pod amd jest program (Amd optymaizer), który "wirtualnie" łączy te dwa procesory. NIestety pod intela nie mogę nic znaleźć więc liczę na waszą pomoc.

 

 

 

Zasilanie -Zasilacz 500wat firmy Carbon

 

Płyta główna - Asrock G41M VS3

 

Procesor - Intel pentium 2x 3,0GHz

Karta grafiki - Nvidia gt520 2GB

 

Moduły pamięci ram - ddr3 8GB 1333Mhz Goodram

 

Dyski twarde - WD 320GB Sata II

 

Napędy -DVD-RW Sony

 

Monitor -LG Flatron E2241 podłączony kablem cyfrowym

 

System operacyjny - Windows 7 64bit sp2

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Cóż masz dość słabą kartę grafiki i trochę słaby procesor (pokaż screen z HWInfo zgodnie z zasadami działu żeby było dokładnie wiadomo jaki to procesor i czy to napewno ta karta graficzna) a to w połączeniu z monitorem FullHD nie pozwoli na zabawę w tej grze bez ścinek. Gdybyś miał monitor 17 calowy to może by się dało. Ewentualnie trzeba by zmniejszyć rozdzielczość ale wtedy bardzo źle wygląda obraz.

Tak na marginesie masz jeden procesor ale dwurdzeniowy. BF3 nie ma problemu z samym faktem posiadania dwóch rdzeni ale z jego za małą mocą. Powiedz też jaki dokładnie masz ten zasilacz (można wkleić zdjęcie tabliczki znamionowej) bo to chyba nie jest Carbon firma tylko model Carbon wyprodukowany przez Modecoma. Zawsze też można zdefragmentować dysk twardy, sprawdzić go MHDD i zaktualizować sterowniki karty graficzenej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...