Skocz do zawartości

Prosiłbym o sprawdzenie po czyszczeniu infekcji


Rekomendowane odpowiedzi

Krótko i na temat: ostatnio po skanowaniu avastem i po restarcie miałem problem z dostępem do stron <br> internetowych blokowane były przeglądarki, ale mniejsza o to bo pomogła aktualizacja avasta.

<br>

Dzisiejsze skany Malwerbytes wykryły 3 infekcje 2 svchost. i jeden w plikach directx instalki od gry .

svchost usunołem ostatniego nie jestem pewien wydaje mi sie ze nie jest zagrozeniem jednak malwerbytes takim go wykrywa. <br>

Przeskanowanie na virustotal nie wykazuje infekcji.

 

<center> Problemow z komputerem narazie nie mam , wiec mam nadzieje ze przyda sie tylko drobna kosmetyka no i opinia o tym ostatnim pliku z instalki gry . </center>

Extras.Txt

OTL.Txt

mbam-log-2012-03-24 (11-14-08).txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Pierwsza sprawa to logi zrobione z przestarzałego OTL w dodatku pobranego z serwisu zewnętrznego:

 

OTL by OldTimer - Version 3.2.22.3	 Folder = C:\Users\Roger\Desktop

[2012-03-24 13:11:48 | 000,580,608 | ---- | C] (OldTimer Tools) -- C:\Users\Roger\Desktop\OTL_3.2.22.3(dobreprogramy.pl).exe

 

Obecna wersja to 3.2.39.2 zaś program zawsze pobieraj z linków oryginalnych umieszczonych tutaj na forum w temacie przyklejonym. Serwisy zewnętrzne nie nadążają z aktualizacjami i nie zawsze mają dostępną najnowszą wersję narzędzia czego masz najlepszy przykład.

 

W raportach nic tutaj szkodliwego nie notuję. Możesz pozbyć się już tego starego OTL używając w nim opcji Sprzątanie. Wynik w MBAM dotyczący gry to oczywiście pomyłka programu, natomiast te pozostałe do usunięcia.

 

I ten system wymaga aktualizacji do Service Pack 1

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...