Skocz do zawartości

Problem z zasilaczem.


karoles54

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,

Kupiłem nowy zasilacz, dokładnie fortrona, znaczy został polecony mi na tym forum, 450W, ATX, Noise-Killer. :)

Zasilacz działa jeden dzień, później jak chce włączyć komputer na drugi dzień i padniety, chwile odczekuje i jest znowu cały dzień, a na drugim dzień pada. Myślałem, że to wadliwy egzemplarz, więc poprosiłem o wymiane sprzętu, wymienili, ale objawy są takie same, więc nie mam pomysłu już, może coś nie tak jest ustawione czy coś? :x proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Czy to jest ten sam problem http://www.fixitpc.p...4153#entry54153 i ten sam zasilacz. Jesli to ten sam

Kupiłem nowy zasilacz

to nie kupiles nowego zasilacza. Nabyles uzywany z miesieczna gwarancja. Osoby polecajace takie zasilacze nie robia tego w zlej wierze i nie mozna oczekiwac, ze beda braly odpowiedzialnosc za niesprawny sprzet. Nowe zasilacze kupuje sie z gwarancja minimum roczna i mozna oczekiwac, ze nikt inny ich nie uzywal lub nie lezaly w zawilgoconym magazynie trzy lata obok workow z ziemniakami. Masz miesieczna gwarancje wymieniaj do skutku.

 

Pomoc;

- miernik napiecia i sprawdzenie zasilki w stanie przed i po obciazeniu (bedziesz mial podstawy do kolejnej wymiany)

- podmiana na zasilacz od kumpla i sprawdzenie przez kilka dni z pewnego zrodla

- zakup nowego ze sklepu

Odnośnik do komentarza

Ja tu nie widzę problemu zasilacza, jeno problem jest po stronie usera, jeśli wziąć pod uwagę wcześniejsze tematy i posty.

 

więc poprosiłem o wymiane sprzętu, wymienili, ale objawy są takie same,
to zdanie zdaje się tłumaczy, że nie jest to wina zasiłki.

 

Osoby polecajace takie zasilacze nie robia tego w zlej wierze i nie mozna oczekiwac, ze beda braly odpowiedzialnosc za niesprawny sprzet
Marek zapewniam Cię, że wpakowałem niemalże tony takiego sprzętu w składane kompy i miały się dobrze (i pewnie mają się dobrze, bo sygnałów o niesprawności odebrałem tyle co palców jednej ręki), popatrz na moją sygnaturkę, ciągnie ją zasilacz kupiony na alledrogo z 3-miesięczna gwarancją (już dawno minęła) za ................................. 120 zł, i wcale się o sprzęt nie obawiam. Już częściej ostatnio padają zasiłki takich marek jak beQuiet czy Tagan.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...