Skocz do zawartości

Problem przy uruchamianiu


Lucky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!.

Otóż mam problem.

Podczas włączania komputera(przy ładowaniu systemu windows co jakiś czas (średnio 2 lub 3 tygodnie) resetuje się włącza się ponownie tyle, że włącza się narzędzie do naprawiania systemu windows przy starcie. Nie wiem czym to jest spowodowane. Dzieje się to od nowości. Komputer kupiłem jakieś 5 miesięcy temu. System operacyjny to windows 7 home premium.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Pieknie opisany problem. Jak widzisz pomoc nadciaga jak kawaleria wozow drabiniastych. Moze zacznij od http://www.fixitpc.p...rmacje-podawac/ jak problem z czytaniem to w dziale jest poradnik obrazkowy - ogladnij.

To co opisales wyglada na problem dysku lub systemu plikow na nim, ale.......moze byc wiele innych ale, wynikajacych z mnostwa potencjalnych miejsc problemowych.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie mogłem więcej napisać ponieważ nie miałem kody błędu ale ok już go mam. Mianowicie przy wystepowaniu tego błędu zawsze mi wszystko naprawiało lecz teraz nie mogło. Tutaj błędy których nie naprawił:

Akcja naprawy: Przywracanie systemu

Wyniki: Niepowodzenie

kod błędu= 0x1f

Akcja naprawy Sprawdzanie i naprawianie integralności plików systemowych

Wyniki Niepowodzenie

kod błędu: 0x490

Nie wiem co jeszcze mogę podać. Jeśli jeszcze czegoś brakuje to napiszcie czego

Odnośnik do komentarza

:ph34r: Lucky

 

Podczas włączania komputera(przy ładowaniu systemu windows co jakiś czas (średnio 2 lub 3 tygodnie) resetuje się włącza się ponownie tyle, że włącza się narzędzie do naprawiania systemu windows przy starcie.

Na początek wyłącz opcje "Automatycznie uruchom ponownie" we włąściwościach systemu "Uruchamianie i odzyskiwanie" .

mianowicie przy wystepowaniu tego błędu zawsze mi wszystko naprawiało lecz teraz nie mogło.

Po uruchomieniu przywróć komputer do ostatniego punktu przywracania. Przypomnij sobie co instalowałeś ostatnio (może jakieś aktualizacje krytyczne systemu) .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...