Skocz do zawartości

Bad sectory na dysku w laptopie, bardzo powolne zerowanie?


filipos84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na dysku w laptopie mam bad sectory, poniżej zamieszczam screen z programu Victoria,

odpaliłem zerowanie w MHDD trwa to już 8 godzin a jest 1830 mb completed...nie wiem czy źle odczytuje

aktualny stan zerowania czy może później pójdzie szybciej ale nie jestem pewien czy to powinno tak wolno iść...tym bardziej że dysk mam 750 GB więc z takim tępem to chyba pare tygodni by zajęło...

 

Podpowiedzcie czy te błędy widoczne na screenie są poważne? Czy jest szansa uratowania dysku?

Dysk ma niecałe pół roku jak i cały laptop, niestety gwarancji już nie ma bo był rozbierany

 

post-303-0-87120800-1325979600_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Z tego co wkleiłeś to zbytnio o lapka nie dbałeś, cała masa zdarzeń twardego lądowania lapka podczas pracy dysku. Nie dasz rady wkleić zdjęcia z ekranu MHDD z opcji scan? Jeśli dalej to tak długo trwa znaczy, że dysk jest w bardzo problematyczny, proces można przerwać dla możliwości wklejenia owego ekranu ze scanem.

Dysk ma niecałe pół roku jak i cały laptop, niestety gwarancji już nie ma bo był rozbierany
miał plomby na wkrętach? Co to za lapek i gdzie zakupiony? Edytowane przez picasso
8.03.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...