Skocz do zawartości

SpyShelter Personal - Darmowa wersja skutecznego anti-loggera


Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi poinformować, że stało się coś chyba nieoczekiwanego, aczkolwiek bardzo sympatycznego i pożytecznego - wraz z pojawieniem się nowej wersji SpySheltera oznaczonej numerem 4.17 (19 czerwca b.r.) producent postanowił zaoferować również darmową wersję swojego programu. Od tego momentu produkt ma dwie linie rozwojowe: SpysShelter Personal (darmowa) i SpyShelter Premium (płatna).

Wersja Personal ma pewne ograniczenia funkcjonalne w stosunku do wersji płatnej - porównanie obu wersji http://www.spyshelter.com/description.html#Overview

SpyShelter uznawany jest za najskuteczniejszy program do blokowania loggerów - czyli tego rodzaju złośliwego oprogramowania, które potrafi przechwytywać np. tekst wprowadzony z klawiatury, ekran użytkownika, zawartość schowka, obrazy z kamery internetowej czy przekazywany przez sieć głos...jest pierwszym na świecie programem, który właśnie przed tym ostatnim zagrożeniem ustanowił ochronę (AntiSoundRecorder). Nie będę się rozpisywał na temat możliwości programu - jego ocen na różnych zagranicznych i polskich forach jest dość sporo - w każdym razie program swoimi możliwościami i wynikami testów wzbudził wiele sprzecznych opinii i kontrowersji, niemniej wyniki tych testów wskazują jednoznacznie, że w porównaniu ze SpyShelterem poległy m.in. osławiony OA, Comodo, DefenseWall czy najbardziej znany w tej kategorii Zemana AntiLogger - mały przykład tutaj

Oczywiście należy nadmienić, że SpyShelter jest POLSKIM produktem, co wg niektórych opinii na zagranicznych forach było m.in. przyczyną lekkiego niedowierzania, co do jego skuteczności :)

 

Strona domowa programu

http://www.spyshelter.com/download.html

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Szkoda że wersja Personal nie działa na x64 :angry: .Wersja Premium działa na x64 i x 32 .Testy które przedstawiłeś są stare,nowa wersja zemany przechodzi je wszystkie.

Pozwolę sobie na trochę prywaty i powiem nieco egoistycznie...póki co, mało mnie obchodzi, że wersja darmowa SS nie ma wsparcia dla systemów 64-bitowych...XP-ki i W7 u mnie są 32-bitowe i chyba nieprędko się zanosi na zmianę :) Ale już poważniej...owszem wiem, że podałem stare testy, ale już wtedy SS miał potężną moc, a od tego momentu wyszło już sporo nowych wersji, które wciąż coś udoskonalają. Wiem, że konkurencja nie śpi i dobrze, że Zemana też ma już porównywalne wyniki - w końcu ten program też mam w pełnej wersji na stacjonarnym komputerze :) W każdym razie dzięki za informacje...będę spokojniejszy :)

Odnośnik do komentarza

Omkar :) możesz przetestowac Geswalla programem Test Tool ze strony producenta programu.

 

Dzięki!

Nie zaliczył wszystkich z kamerą oraz z nagrywaniem dźwięku ale to mi nie przeszkadza.

 

Niektóre AV sypią FP podczas skanu pliku: "AntiTest.exe":

http://www.virustotal.com/pl/analisis/0e44b7e833f4169b3cbf0cd5147018749fe039e0710db26f57725d6d72ff5124-1277148065

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...